BOD U GOSTIMA
Ribolin trud isplatio se na gostovanju kod Zameta. Kaštelani su u Rijeci stigli do vrijednog boda odigravši 30:30. Varaždin je kod kuće nadigrao Poreč s 30:20, dok Rudar i Metalac igraju u nedjelju.

Zamet – Ribola Kaštela 30:30 (20:16)
Rijeka, dvorana Zamet
Igrač utakmice: Marin Jelinić (Ribola Kaštela)

Jedan, ali ogromno vrijedan bod u borbi za ostanak u Premijer ligi upisali su rukometaši Ribole Kaštela u dvoboju sa Zametom. Na gostovanju u Rijeci Ribola je uspjela sustići vodstvo domaćih koje je trajalo čitavu utakmicu i privesti je kraju s izjednačenim rezultatom. U utakmici koja je bila prepuna pogodaka posebno se istaknuo Marin Jelinić koji je sa deset pogodaka vukao Ribolu kroz čitav susret. Ribola je povela s 1:0, ali nakon toga Zamet je preuzeo igru i stvorio tri pogotka prednosti koja su se uglavnom održavala čitavo prvo poluvrijeme. Domaćin je u četiri navrata imao čak pet pogotka prednosti, no uporni gosti nisu prestali vjerovati u izjednačenje. U 48. minuti Ribola je ubacila u brzinu više te je sa 27:22 stigla na samo pogodak razlike, a u zadnjih dvije minute Jelinić i Banović s dva su pogotka sustigli vodstvo domaćih postavivši konačnih 30:30.

Ovim bodom Ribola je zadržala nadu u ostanak te je sada samo tri boda razlike za Rudarom koji je van zone ispadanja. Rudar svoju utakmicu igra u nedjelju protiv Metalca, još jednog kluba u borbi za opstanak.

Zamet: Đurica (11o), Jeličić (1), Hrvatin (2), Martinović, Uzelac, Lučin (4), Stojanović (2), Glavaš (7), Sorić, Načinović (2), Golik (5), Kružić (7), Valković, Grozdek, Majić, Mrakovčić.
Ribola Kaštela: Pepur (1o), Ilić (2), Milas (1), Andabak, Banović (4), Bendeviš (2), Šindik, Krokar (2), Koncul, Bujas (1), Galić (7o), Kovačević, Tukić, Jelinić (10), Čorić (6), Dunato (2).