Novu domaću pobjedu ubilježio je Val svladavši Primorac iz Biograda s minimalnih 1:0. Jedini strijelac bio je Kovačević u 89. minuti susreta. Od ostalih rezultata izdvajamo golijadu Omiša i Neretvanca koja je završila 5:3 za domaćina.

Val – Primorac (B) 1:0 (0:0)
Kaštel Stari, stadion Vukovar
Suci: Emil Tomašević (Ploče), Anita Nenada (Dubrovnik), Miho Trković (Gruda)
Strijelac: 1:0 Kovačević 89'

Igrač utakmice: Ante Kovačević (Val)

U mršavoj utakmici Val je ipak uspio doći do sva tri boda; pogodak odluke pao je u posljednjoj minuti prije sudačke nadoknade. Čitav susret obje ekipe mučile su se s prijenosom lopte u napad, pa vratari nisu imali nešto posla. Ozbiljnijih prijetnji nije bilo, no domaćin je ipak stigao do tri boda uz dosta sreće. Igrala se 89. minuta kada je na jednu dugu loptu gostujući stoper loše reagirao, Kovačević ju je uzeo i pucao sa dvadesetak metara. Lopta je pogodila Markovića, skroz promijenila smjer i završila u rašlje nemoćnog Rogića, a na veliko slavlje domaće ekipe.

Val: Ljubić, Šarić, Karamarko, Bauk, Bilić, Pedišić, Čeko, Frigan, Božinović (73. Kovačević), Pezo, Vojković (86. Udovičić).
Primorac (B): Rogić, Brzoja, M. Colić, Marković, Galešić, Ješe, Vodopija (25. Bačkov), Perica, Malčić, Bajić (88. Erlić), M. Colić (82. Jančić).