Poznati su finalisti doigravanja za prvakinje Hrvatske. U uzvratnim polufinalnim utakmicama favorizirane ekipe ostvarile su i drugu pobjedu, čime su izborili plasman dalje. Marina Kaštela svladala je u Poreču domaćina rezultatom 3:1, a HAOK Mladost s 3:0 je izbacila ekipu Osijeka.

Poreč – Marina Kaštela 1:3
(26:24, 25:27, 22:25, 19:25)

Poreč, dvorana Veli Jože
Suci: Bojan Brlas, Dajana Miškulin

Teško, ali potpuno zasluženo odbojkašice Marine Kaštela stigle su do dugo očekivanog finala doigravanja. Sjajna sezona koja je za njima dovela ih je do posljednje stanice pred novi ovosezonski trofej. Finale su izborile pobjedom u uzvratnom susretu protiv Poreča, Marinke su bile bolje rezultatom 3:1. Porečanke su pružile sjajan otpor favoriziranim Kaštelankama, osobito zanimljivo bilo je u prva dva seta u kojem je posebna drama bila pred kraj seta. U treći set krenulo se izjednačenim rezultatom (1:1), a onda je Marina povukla inicijativu i stigla do vrijednog vodstva. U četvrtom setu Marina je iskoristila gotovo sve šanse koje su im dozvolile domaće igračice, kao i konačnu meč loptu s kojom je Marina prošla dalje.