TRADICIONALNI USKRŠNJI TURNIR
Prošlog vikenda kaštelanski judaši nastupili su na 26. Uskršnjem turniru, koji se održao u solinskoj sportskoj dvorani na Bilankuši te je JK Kaštela osvojio ekipno drugo, a  JK Dalmacijacement ekipno četvrto mjesto, odnosno čak 61 pojedinačnu medalju.

Na turniru je nastupilo 277 mladih judaša i 131 judašica u mlađim dobnim kategorijama, iz 22 kluba.

Judo klub Kaštela na ovom je natjecanju osvojio 36 medalja.
Zlatne medalje osvojili su  Ivan Brnada, Josip Rozga, Luka Zorotović, Nika Perišić, Roko Rozga i Roko Škomrlj
Srebro su na turniru osvojili Andrija Ljubić, Antonio Jurić Pešić, Hrvatin Franić, Ivan Čavka, Ivan Škomrlj, Jelena Brešković,  Lucija Ilić, Luka Botić, Marija Ivakić, Matea Šustić, Nina Perišić, Petra Barić, Tea Mišković i Vinko Milić.
Ante Pirija, Bruno Rozga, Carllo Skelin, Filip Botić, Iva Vukman, Josip Dujilović, Kata Botić, Luka Milin,  Marko Rajčić, Marko Tendžera, Nikola Zorotović, Nina Španić, Roko Jaman, Slavko Škopljanac, Iva Radić i Mate Rajčić stigli su do brončane medalje.

Judaši JK  Dalmacijacement osvojili su 25 medalja.
Iva Božin, Luka Milić, Dora Dumančić, Ante Kuzma Grubišić, Lea Delić i Roko Listeš  okitili su se zlatom.
Druga mjesta pripala su Josipu Tarašu, Petru Radačiću, Vanessi Zečević, Juri Šegi, Luki Sabljiću i Šimi Bonacinu.
Brončane medalje osvojili su Luka Teklić, Stipe Iličić, Roko Stričević, Mislav Goić, Duje Ban, Josip Petričević, Tina Ljubić, Antonija Kovač, Šime Goreta , Roko Ćorluka,  Lorena Pavelin, Duje Šunjerga  i  Ante Dumančić.