U devetnaestom kolu 1. Županijske lige kaštelanski klubovi ostvarili su polovičan učinak. Jadran je na domaćem terenu pobijedio Mračaj rezultatom 4:2, premda je do 64. minute gubio s dva pogotka razlike. Gošk je na gostovanju kod Uskoka izgubio s 2:0.

Jadran (KS) – Mračaj 4:2 (0:1)
Kaštel Sućurac, stadion Zrinski
Suci: Mirko Odrljin (Čaporice), Mladen Martin Pauk (Split), Tomislav Kujundžić Lujan (Split)
Strijelci: 0:1 Vardić 35' (11m), 0:2 Polić 46', 1:2 Karaman 64', 2:2 Grubišić 76', 3:2 Elez 84' (11m), 4:2 Šiškov 90'+3'
Isključeni igrač: 74' Teo Vardić (Mračaj)
Igrač utakmice: Miro Grubišić (Jadran KS)

Sjajan preokret napravili su igrači Jadrana u dvoboju protiv Mračaja. Već na početku drugog poluvremena imali su dva pogotka zaostatka, a onda su u posljednjih pola sata igre postigli četiri pogotka i tako potpuno slomili goste. Mračaj drugi dio prvenstva pokazuje znakove života. U nekoliko posljednjih utakmica osvojili su ključne bodove u igri za ostanak. Protiv Jadrana su se dobro postavili prvo poluvrijeme, a greškom Jakovčevića koji je igrao rukom u kaznenom prostoru poveli su s 1:0 preko Vardića. Hladan tuš nastupio je u prvoj minuti drugog poluvremena kada je Polić zabio za 2:0. Jadran se nije predao, već je stisnuo papučicu gasa i stigao do sva tri boda. Goste je načeo Karaman pogotkom u 64. minuti, a deset minuta kasnije Vardić dobiva drugi žuti karton. Igrača više Jadran je iskoristio u sljedećem napadu kada Grubišić zabija za izjednačenje. Pritisak Jadrana isplatio se u 84. minuti, Tolić je igrao rukom u kaznenom prostoru, a sudac Odrljin ponovio je odluku iz prvog poluvremena. Elez preciznim udarcem dovodi Jadran do vodstva koje je povećao Šiškov u trećoj minuti sudačke nadoknade pogotkom za konačnih 4:2.

Jadran (KS): Banić, Jakovčević (60. Bajamić), Elez, Bodrožić, Ćelić, Čondrić (60. Šiškov), Karaman, Dević, L. Andrić (84. Grančić), Buzov, Grubišić. Trener: Ante Terze
Mračaj: Jakić, Jović, Radić, Sočo, Tolić, Vardić, Puljiz, Bilić, Jurić (84. Vodanović), Polić (78. Šuto), Lovrić (48. Biočić). Trener: Alen Gavranić

Uskok – Gošk 2:0 (1:0)
Klis, stadion Iza Grada
Suci: Paško Mandić (Kaštel Stari), Ante Čaić (Split), Anđelko Zebić (Dicmo)
Strijelci: 1:0 Kovač 44', 2:0 Belajić 84'
Igrač utakmice: Ante Belajić (Uskok)

Kontroverzni penal pred kraj prvog poluvremena bitno je odredio utakmicu u Klisu. Sudac Mandić dosudio je nepostojeću ruku u kaznenom prostoru gostiju na negodovanje Goškovaca. Uskok je tada poveo s 1:0 preko Domagoja Kovača, a Goškovi pokušaji za izjednačenje odbijali su se od domaće obrane. S druge strane, Uskok je pred sam kraj susreta uspio postići i drugi pogodak s kojim je zaključio susret. Strijelac je bio Belajić u 84. minuti susreta.

Uskok: Odža, Radovan, Stanković, Vučemilović, Belajić, Vrdoljak, Glavina, Ćaleta (77. Radić), Kovač (82. Boban), Franić (70. Šimunović), Predojević. Trener: Tihomir Trogrlić
Gošk: Lukač, Džal, N. Zec, Marić-Arić, Bonacin, Turković, Projić (82. Keran), Roić, Periš, Ercegovac (64. Kovačević), Đuras (73. Alfirević). Trener: Radoslav Tomas