Odigrano je šest utakmica 23. kola 3. HNL – jug. Val je na domaćem terenu svladao makarski Zmaj rezultatom 2:1, a sva tri pogotka postignuta su u drugom poluvremenu. Od ostalih rezultata izdvajamo remi Oska i Hajduka II (0:0) te visoku pobjedu Jadrana u Pločama protiv Orkana 5:1.

Val – Zmaj (M) 2:1 (0:0)

Kaštel Stari, stadion Vukovar
Suci: Toni Bešker (Solin), Ivan Taraš (Solin), Dražen Bodrožić (Imotski)
Strijelci: 1:0 Pedišić 49', 1:1 Brnić 68, 2:1 Bilić 71'
Igrač utakmice: Josip Šime Pedišić (Val)

Protiv posljednje ekipe lige Val je u 23. kolu uspio doći do sva tri boda. Domaćim igračima nije bilo jednostavno svladati rastrčane goste koji su pokazali da se neće tako lako predati od treće lige, no Val je u međusobnom dvoboju ovog puta bio bolji. Nakon što je mreža mirovala prvih četrdeset i pet minuta, Pedišić je odmah na početku drugog poluvremena svladao vratara Hodžića i donio Valu minimalnu prednost. Vodstvo Vala trajalo je do 68. minute kada Brnić, koji je ušao s klupe, postiže izjednačujući pogodak, ali samo tri minute kasnije Val je pokazao i svoga jokera s klupe, a to je Bilić koji zabija za 2:1. Val je mogao postići još nekoliko pogodaka, najbliže su bili u 81. minuti kada je Jaganjac preoštrim startom skrivio kazneni udarac, kojeg pak domaćin nije uspio iskoristiti.

Val: Ljubić, Šarić, Karamarko, Čulić, Pedišić, Čeko, Udovičić (75. Suman), Božinović (46. Bilić), Kovačević, Pezo (86. Šimunović), Vojković. Trener: Ante Milić

Zmaj (B):Hodžić, Jurčević (66. Grbeša), Lozina, Mić, Gafurović, Rašić, Antunović (29. Brnić), Gojak , Fuštin, Petković, Jaganjac. Trener: Armando Marenzi