Sjajnu predstavu priredili su kaštelanski predstavnici u 17. kolu 1. Županijske lige. Jadran (KS) je u subotu nadigrao Mladost pobijedivši 3:1, dok je Gošk dan kasnije potopio Jadran iz Supetra s visokih 6:1, uz hat-trick Ivana Periša.

Jadran (KS) – Mladost (P) 3:1 (1:0)
Kaštel Sućurac, igralište Zrinski
Suci: Mirko Odrljin (Čaporice), Danijel Žižić-Gušo (Otok), Krešimir Komić (Solin)
Strijelci: 1:0 Grubišić 14', 2:0 Čondrić 63', 3:0 Bajamić 80', 3:1 Klarić-Dračar 90'
Igrač utakmice: Ljupko Čondrić (Jadran KS)

U iznimno fer i korektnoj utakmici, sa samo jednim žutim kartonom, Jadran je protiv Mladosti iz Prološca slavio s 3:1. Bila je to zaslužena pobjeda domaćina koji je gotovo cijelu utakmicu držao pod kontrolom. Vodeći pogodak postigao je Grubišić u 14. minuti susreta, te je upravo taj trenutak razdijelio ekipe u prvom poluvremenu. U nastavku susreta Jadran stiže do još dva pogotka; prvo je Čondrić matirao Juričića u 63. minuti, a Bajamić u 80. povisio na nedostižnih 3:0. U sudačkoj nadoknadi Klarić-Dračar samo je ublažio odveć teški poraz svoje ekipe zabivši za konačnih 3:1.

Jadran (KS): Banić, Grančić (64. Lauš), Elez, Bodrožić, Ćelić, Čondrić, Karaman (64. Bajamić), Dević, L. Andrić, Buzov (71. Kovačević), Grubišić. Trener: Ante Terze
Mladost (P): Juričić, Lozo (53. Lučić), Grabovac (64. Meter), Šakić, Strinić, Vidulin, Kujundžić (84. Petričević), Klarić-Dračar, Šimić, Lončar, Ribičić. Trener: Ante Knezović

Jadran (S) – Gošk 1:6 (0:4)
Supetar, igralište Veli Plac
Suci: Kristijan Kuduz (Vrlika), Mario Jadrijević (Glavice Gornje), Ante Milinović (Split)
Strijelci: 0:1 Periš 8', 0:2 Periš 15', 0:3 Turković 31', 0:4 Duvnjak 33', 0:5 Čubrilo 58', 0:6 Periš 60', 1:6 Prenkolnikaj 70'
Igrač utakmice: Ivan Periš (Gošk)

Fantastičnom igrom nogometaši Goška stigli su do nove pobjede, prve u gostima ove sezone. Na Braču su razbili domaćeg Jadrana rezultatom 6:1 i tako potvrdili proljetnu formu i napadačku snagu. Špina se otvorila već u osmoj minuti kada je Periš zakucao mrežu Radića, a samo sedam minuta kasnije isti igrač zabija za 0:2. Na pritisak gostiju Jadran nije znao kako reagirati, a rastrčani i raspucani Goškovci koristili su sve moguće šanse. Turković je u 31. minuti povisio na 3:0, da bi Duvnjak samo dvije minute kasnije zabio za 4:0 i potpuno utišao domaće igrače i malobrojne navijače. Golijada se nastavila i u drugom poluvremenu; prvo je Čubrilo zabio u 58. minuti, a potom je Periš, koji je sve započeo, u 60. zabio svoj treći pogodak za visokih 6:0. Deset minuta kasnije Prenkolnikaj je samo ublažio jedan od težih poraza svoje ekipe unazad nekoliko godina.

Jadran (S): Radić (46. Bakija), Matulić, Eterović, Buljan, Parać (46. Sekulović), Dragičević, Poštenjak, Marinović, Jakšić, Mladineo, Ukić (34. Prenkolnikaj). Trener: Edi Rupić
Gošk: Lukač, Džal, N. Zec, Marić-Arić (46. Alfirević), Bonacin, Turković, Čubrilo (63. Projić), Roić, Periš, Ercegovac, Duvnjak (59. Botica). Trener: Radoslav Tomas