U subotu je odigrano pet utakmica 22. kola 3. HNL – jug. Val je uzeo i treći bod na gostovanju odigravši 1:1 protiv Oska, iako je više od sat vremena igre imao igrača manje na terenu. U nedjelju su na rasporedu preostale četiri utakmice.

Osk – Val 1:1 (1:1)

Otok, stadion ŠC Gola Brda
Suci: Josip Budan (Podgradina), Šime Žilić (Škabrnja), Neven Šimunac (L. Ostrovačke)
Strijelci: 0:1 Pedišić 11', 1:1 Bašić-Šiško 25' (11m)
Isključen igrač: 24' Josip Bauk (Val)
Igrač utakmice: Josip Šime Pedišić (Val)

Treći put ove sezone Val se s gostovanja vraća s bodom u džepu, Val i Osk podijelili su bodove odigravši 1:1. Oba pogotka pala su u prvom poluvremenu, a mreže su do kraja mirovale, iako je domaćin imao igrača više veći dio utakmice. Val je poveo u 11. minuti pogotkom najboljeg strijelca Pedišića, koji je mrežu zatresao prvi put ovo proljeće. Osk je izjednačio u 25. minuti iz kaznenog udarca. Nesmotreni start Bauka u svome šesnaestercu rezultirao je isključenjem i najstrožom kaznom, a Bašić-Šiško bio je sigurni realizator. Ipak, do kraja susreta Val se dobro branio, Osk nije uspio iskoristiti igrača više pa se Val iz Otoka vraća s vrijednim bodom. Za tjedan dana u Kaštel Stari stiže posljednjeplasirani Zmaj iz Makarske.

Osk:Bilandžić, P. Bašić, P. Bašić, Norac-Kevo, Poljak (46. I. Bašić), Zebić, Banić-Škojo, N. Bašić, Bašić-Šiško, Plavša (46. Grgat), Banić. Trener: Zdravko Ćurković

Val: Ljubić, Šarić, Karamarko, Bauk, Pedišić, Čeko, Udovičić (70. Ćaćić), Frigan (82. Bilić), Božinović (90. Vojković), Kovačević, Pezo. Trener: Ante Milić