U utorak je odigrano sedam utakmica 21. kola 3. HNL – jug. Val je doživio prvi domaći poraz ove sezone, bolji je bio Hajduk rezultatom 2:1. Od ostalih rezultata izdvajamo golijadu između Zadra i Neretve te Neretvanca i Primorca (B) u kojima su domaćini slavili s 3:2.

Val – Hajduk II 1:2 (0:1)

Kaštel Stari, stadion Vukovar
Suci: Toni Bešker (Solin), Teo Pavić (Split), Hrvoje Ćatipović (Split)
Strijelci: 0:1 Pasariček 3', 1:1 Božinović 80', 1:2 Jandrek 90'
Igrač utakmice: Robert Jandrek (Hajduk II)

Stadion Vukovar u Kaštel Starome nakon dugo vremena osvojen je od strane gostujuće ekipe. Vodeći Hajduk II slavio je u 21. kolu protiv Vala i tako zadržao pet bodova prednosti nad Neretvancem. Valova obrana pretrpjela je šok već u trećoj minuti kad je Pasariček postigao vodeći pogodak za goste. Unatoč ranom vodstvu, Hajduk se nije posebno nametnuo na terenu, a mreže su mirovale najveći dio utakmice, iako je bilo dobrih šansi na obje strane. Val je u 80. minuti došao do izjednačenja preko Božinovića, a kad se činilo da će Val otrgnuti bod lideru prvenstva, zadnju riječ ipak je imao kapetan Hajduka Robert Jandrek koji u sudačkoj nadoknadi postiže pobjedonosan pogodak.

Val: Ljubić, Šimunović (56. Pedišić), Šarić, Karamarko, Suman (46. Frigan), Bauk, Čeko, Udovičić (75. Bilić), Božinović, Kovačević, Pezo. Trener: Ante Milić

Hajduk II: Letica, Šuto, Vojković (83. Bradarić), Cetina, Batarelo, Lohinski, Jandrek, Pasariček (61. Skorup), Prtajin, Mrkonjić, Teklić. Trener: Marko Lozo