hrenfrdeites

Kaštelanske predstavnice u Superligi ostvarile su polovičan učinak. U 11. kolu Marina Kaštela ostvarila je jedanaestu pobjedu rezultatom 3:1 protiv Osijeka, dok je istim rezultatom Kaštela DC poražena od HAOK Mladosti.

Kaštela DC – HAOK Mladost 1:3
(25:22, 22:25, 23:25, 20:25)

Suci: Vedran Juravić, Ivica Špadina

Odbojkašice HAOK Mladosti još su jednom nadigrale Kaštelu DC u susretu Superlige. Kaštela DC ovoga puta bila je najbliža barem jednom bodu, no Zagrepčanke su iz Kaštela otišle punim plijenom. Malene su odlično otvorile utakmicu te su s 25:22 poveli. U sljedeća dva seta Kaštela DC igrala je borbeno, no gošće ipak preokreću rezultat, a u četvrtom setu zaključuju svoju sedmu prvenstvenu pobjedu u drugom dijelu natjecanja. Kašteli DC preostaje slaviti u dvoboju protiv Osijeka u izravnoj borbi za treće mjesto.

Marina Kaštela – Osijek 3:1
(20:25, 25:22, 25:11, 27:25)

Pobjednički niz Marine Kaštela nastavljen je i u dvoboju s Osijekom. Međutim, Osijek se ponovo pokazao kao slaba točka do sada neporaženoj Marini. Već drugi put ove sezone Osječanke su dobro namučile Marinu i zamalo još jednom uzele bod. Gošće su odličnom igrom povele nakon prvog seta, ali je Marina sljedeća dva sata dominirala te zasluženo preokrenula na 2:1. Treći set bio je dosta napet i rezultatski neizvjestan. Gošće su imale šansu za odvest susret u treći set, ali u produžetku četvrtog seta Marina je ipak osvojila pobjednički poen za konačnih 3:1