SOLO I MINI FORMACIJE
Plesna udruga Bollywood iz Vodica, organizirala je 29. kvalifikacijski turnir  solo i mini formacija za MWF-XIV Europsko prvenstvo mažoretkinja, koje će se u lipnju održati u talijanskoj Giulianovi, a na turniru su s odličnim uspjehom nastupile i mažoretkinje KUD-a Korak iz Kaštela.

Na natjecanju koje je održano u sportskoj dvorani škole u Čisti Velikoj, predstavio se 21 klub sa 200 koreografija. KUD Korak, koji je nastupio sa 30 članica u četiri dobna uzrasta, djeca, kadeti, juniori i seniori, predstavili su se s 12 koreografija.

Najmlađa sudionica na turniru 5-godišnja Lucija Romić osvojila je prvo mjesto i zlato  u kategoriji solo štap djeca te drugo mjesto u kategoriji solo pom-pon djeca.
Prvo mjesto osvojile su Mia Jerković i Katarina Džolić u kategoriji duo twirling freestyle za seniore.
Kadetkinja Lucija Vranješ u kategoriji solo štap kadeti zauzela je drugo mjesto, kao i seniorka Sarah Pastuović u kategoriji solo twirling freestyle

Mažoretkinje su na ovom natjecanju nastupile uz podršku svojih trenerica i voditelja kluba, Ivana Tošića.