U 13. kolu favoriti su opravdali svoj status i upisali nove pobjede. Vodeća Mladost Ribola Kaštela je rezultatom 3:0 osvojila šibenski Baldekin i tako zadržala prvo mjesto prvenstvene ljestvice.

Šibenik 91 – Mladost Ribola Kaštela 0:3
(15:25, 18:25, 22:25)
Šibenik, dvorana Baldekin
Suci: Marija Jakovac, Toni Ivković

Ako već ne ide u srednjoeuropskoj ligi, onda kaštelanskoj Mladosti ide sjajno u prvenstvu. Između dvije europske utakmice Mladost Ribola Kaštela našla se u prvenstvenoj obavezi protiv Šibenika 91  i očekivano pobijedila. Točno sat vremena trebalo je Rančićevim momcima da svladaju domaću momčad s laganih 3:0. Poraz od petka nije se previše osjetio, a sama utakmica poslužila je ujedno kao priprema današnjeg dvoboja s austrijskim Posojilnicom. Nakon odlična prva dva seta, treći set Kaštelani su odradili nešto rezerviranije, ali je to razumljivo u okolnostima kada su u tri dana na rasporedu tri utakmice. Ovom pobjedom Mladost je zadržala vodeću poziciju s dva boda prednosti nad konkurentima iz Zagreba.