Odigrane su tri utakmice 12. kola odbojkaške Superlige. U gradskom derbiju Marina Kaštela slavila je protiv Kaštela DC rezultatom 3:1 te tako potvrdila status najboljih u gradu. Pobjedu su ostvarili još Poreč i HAOK Mladost, dok Osijek i Vukovar zaključuju kolo u srijedu.

Marina Kaštela – Kaštela DC 3:1
(25:13, 22:25, 25:20, 25:17)

Suci: Tin Vedriš, Miroslav Milinović

Gradski derbi po treći put ove sezone pripao je Marini Kaštela. Marinke su još jednom pokazale kvalitetniju igru i veće iskustvo u ovakvim utakmicama. Malene mogu žaliti za svojim prilikama, ali trenutno postoji jedan gazda u gradu. Marina je već u prvom setu pokazala svoju spremnost odigravši sjajnih 25:13. U nastavku su se Malene probudile i odličnom igrom izjednačile na 1:1. Međutim, u sljedeća dva seta Marina nije ostavila prostora za iznenađenje za konačnih 3:1.