ODBOJKAŠKA SUPERLIGA
Kaštelanske predstavnice u odbojkaškoj Superligi nastavljaju s pobjedničkim nizom. Kaštela DC s laganih 3:0 svladala je posljednjeplasirani Rockwool, a istim rezultatom, iako s većom mukom, Marina Kaštela slavila je protiv Nove Gradiške.

Kaštela DC – Rockwool 3:0
(25:16, 25:17, 25:12)

Suci: Ante Jukić, Joško Perajica

Odbojkašice Kaštela DC nisu imale problema protiv uvjerljivo posljednjeplasirane ekipe lige. Na domaćem parketu s laganih 3:0 svladale su rovinjski Rockwool te pobjedom došle na prag osiguravanja trećeg mjesta za doigravanje. Sva tri seta prošla su prilično lagano za Malene, osobito treći set u kojem su gošće osvojile samo dvanaest poena. Dobar start na početku godine za nova tri boda pred gradski derbi.

Nova Gradiška – Marina Kaštela 0:3
(22:25, 23:25, 21:25)

Nova Gradiška, dvorana Elektro-tehnička škola
Suci: Iskra Zidanić Orlović, Tajana Kramar Šandl

Četvrtoplasirana ekipa lige dobro je namučila vodeću Marinu Kaštela u utakmici 11. kola odbojkaške Superlige. Iako je Marina slavila s 3:0, utakmica je bila rezultatski napeta. Na Kaštelankama se osjetio umor što od naporne utakmice, što od puta i vremenske zone u Rusiji u kojoj su boravili u sklopu osmine finala Challenge kupa. Unatoč tome, Marina je uspjela izvući pobjedu u Novoj Gradišci i tako zadržati stopostotan učinak. Ovom pobjedom Marina je pomogla Kašteli DC da zacementira treću poziciju, ali već u idućem kolu očekuje nas kaštelanski derbi.