U zaostaloj utakmici 4. kola odbojkaši Mladost Ribole Kaštela slavili su protiv Murse Osijek rezultatom 3:0 i tako pobjedom zasjeli na vrh ljestvice. Utakmica je odigrana u petak u večernjim satima, a već danas navečer u Osijeku igraju protiv istog protivnika.

Mladost Ribola Kaštela – Mursa Osijek 3:0
(25:10, 25:21, 25:22)
Suci: Toni Ivković, Marija Jakovac

Gorak okus poraza u Kupu i u MEVZA ligi odbojkaši Mladosti isprali su u jučerašnjem dvoboju sa Mursom Osijek. U zaostaloj utakmici 4. kola Mladost je na svom parketu s uvjerljivih 3:0 svladala Mursu i zasjela na prvo mjesto prvenstvene ljestvice s dva boda prednosti nad zagrebačkom Mladosti. Domaćin je pokazao svoju nadmoć u prvom setu kada je s glatkih 25:10 pomeo protivnika i tako nagovijestio devetu prvenstvenu pobjedu. Preostala dva seta prošla su uz rezultatsku budnost gostujuće ekipe, ali bez ozbiljnih prijetnji koja bi dovela u pitanje pobjedu Mladosti.