MEVZA CUP
Novi poraz u MEVZA kupu doživjela je Mladost Ribola Kaštela. U zagrebačkoj dvorani Spartak Myava bio je bolji rezultatom 3:1 nanijevši Kaštelanima četvrti poraz u srednjoeuropskoj ligi.

Mladost Ribola Kaštela – Spartak Myava 1:3
(20:25, 25:20, 19:25, 28:30)

Zagreb, Sportska dvorana Bojan Stranić
Suci: Boris Skudnik, Marko Seifried

Ni u drugoj utakmici zaredom Mladost nije uspjela doći do pobjede. Nakon tijesnog poraza od zagrebačke Mladosti Kaštelani su doživjeli poraz i od slovačkog Spartaka koji je hrvatskog prvaka svladala rezultatom 3:1. Na papiru domaća ekipa pružila je dobru utakmicu, međutim, gosti su u najvažnijim segmentima igre pokazali bolju koncentraciju i realizaciju. Prva dva seta prošla su prilično napeta, rezultat se vrtio oko dva poena razlike za jednu i za drugu momčad te je s pravom nakon toga bilo izjednačenih 1:1. U trećem setu gosti podižu tempo, stvaraju prednost od nedostižnih četiri poena razlike koji se za dva poena povećava do kraja seta. Četvrta dionica bila je posljednja, ali i za ljubitelje odbojke najbolja. Mladost je u početku vodila, da bi Spartak preokrenuo i pred kraj susreta imao gotovo sigurnih 21:17. Međutim, Mladost se vraća u igru, odvodi set u produžetke kojeg, ipak, nisu uspjeli osvojiti. Novim porazom Mladost je i nakon četvrtog kola bez pobjede, a sljedeća utakmica je za mjesec dana kada u Kaštel Starome gostuje vodeća ACH Ljubljana.

Mladost Ribola Kaštela: Višić, Tomić, Giljanović, P. Đirlić, Corsini, Glaurdić, Čosić, Polchlopek, J. Melvan, Pervan, Ruiz, Ljaftov. Trener: Ivan Rančić.

Spartak Myjava: Katona, Watzka, Ochodnicky, Vasek, Valo, Zeman, Konc, Kraisl, Hauer, Tarabus, Durec, Ihnat, Pokopec. Trener: L'uboslav Šalata