ODLIČNI REZULTATI NA ZAGREBAČKOM KUPU
Članice twirling kluba Kaštelana kvalifikacijskom kupu održanom u zagrebačkoj Kutiji šibica, još jednom su pokazale svoju kvalitetu te zapaženim rezultatima izborile se za odlazak na velika europska i svjetska natjecanja u slijedećoj kalendarskoj godini.

Na Europsko prvenstvo po NBTA, koje će se održati u Poreču, na Europsko prvenstvo po WBTF u Milanu te za Svjetski kup WBTF i Grand prix ujedinjeni program WBTF i NBTA, koji će se također održati u Poreču, plasirale su se Lucija Ljubičić, Andrea Šalov, Tina Puškarić, Brankica Radomilović, Nikolina Sanader, Ana Josipa Bikić, Petra Krajina, Anđela Cvijović, Mia i Ela Alerić te Matea i Gabrijela Bralić.

Svi rezultati Kaštelanki:

Lucija Ljubičić
1. mjesto strutting u x-seniori
1.mjesto Par A razina-seniori ( s Tinom Puškarić )
2. mjesto Rhytmic twirl A razina-seniori
2. mjesto Arthistic twirl A razina-seniori
3.mjesto Arthistic twirl Par A razina-seniori ( S Tinom Puškarić)

Andrea Šalov
1. mjesto Solo A razina -juniori
1.mjesto Free style A razina-junior
2. mjesto Rhytmic twirl solo A-kadeti
3. mjesto Solo 1 štap A razina-kadeti
3. mjesto Arthistic twirl Par A razina -juniori ( s Brankicom Radomilović)

Tina Puškarić
1.mjesto Par A razina-seniori ( s Lucijom Ljubičić )
2. mjesto Solo 1 štap A razina-kadeti
3. mjesto Strutting u X-kadeti
3. mjesto Arthistic twirl Par A razina-seniori( S Lucijom LJubičić )
4. mjesto Solo A razina-juniori

Brankica Radomilović
2. mjesto Solo 1 štap A razina-juniori
3. mjesto Solo A razina-juniori
3. mjesto Artistic twirl Par A razina-juniori( s Andreom Šalov )

Nikolina Sanader
2. mjesto Solo 2 štapa-kadeti
4. mjesto Arthistic twirl Par B razina-juniori(s  ANOM JOSIPOM BIKIĆ)

Petra Krajina
1. mjesto Solo 1 štap B razina-juniori
3.mjesto Arthistic twirl Solo B razina-juniori

Anđela Cvijović
1. mjesto Solo 1 štap A razina-juniori

Ana Džal
1.mjesto Rhytmic twirl B razina-juniori

Antea Botić
2.mjesto Solo 1 štap Brazina-juniori

Nora Jaman
1. mjesto Solo 1 štap B razina-kadeti

Karla Grbavac
2. mjesto Solo 1 štap B razina-kadeti

Mia Alerić i Ela Alerić
3. mjesto Arthistic twirl Par B razina-juniori

Matea Bralić i Gabrijela Bralić
1. mjesto Arthistic twirl Brazina-seniori

Klara Crnković i Petra Sabljić
1. mjesto Duet B razina-juniori

Tina Begonja
4. mjesto Strutting u X-kadeti

PROPISANI SOLO KADETI:
1.mjesto: Ivana Pavlinović
2. mjesto: Anja Grbeša
3.mjesto: Petra Lemo
4.mjesto: Petra Vujić
5. mjesto: Karla Preradov

PROPISANI SOLO JUNIORI:
1.mjesto: Katarina Kojundžić
3. mjesto: Mia Perić
6. mjesto: Lucija Topić


KOMENTARI:

Stari Komentari (5)

  • (Gost_2422)

    bravoo cure najbolje ste :):):) :*

    oko 1 godine prije
  • (Gost_1233)

    Bravo curee!!

    oko 1 godine prije
  • (Gost_1155)

    Svaka cast cure

    oko 1 godine prije
  • (Gost_6163)

    Bravo cure!!!Opet ste rasturile?

    oko 1 godine prije
  • (Gost_5131)

    Cure, vi jednostavno stalno rasturate;) dajte tu formulu Hajduku!

    oko 1 godine prije
Komentiranje je moguće smo putem facebook komentara