Nogometaši Jadrana (KS) remijem protiv Uskoka (1:1) skinuli su kliški klub s vrha tablice. Jakovčević je u 19. minuti zabio za 0:1, a vodstvo Jadrana poništio je Glavina pogotkom iz kaznenog udarca petnaest minuta kasnije.

Uskok – Jadran (KS) 1:1 (1:1)

Klis, igralište Iza Grada
Suci: Paško Mandić (Kaštel Stari), Ante Terzić (Podstrana), Zvonimir Radić (Žrnovnica)
Strijelci: 0:1 Jakovčević 19', 1:1 Glavina 35' (11m)
Igrač utakmice: Leo Jakovčević (Jadran KS)

U derbiju kola nogometaši Uskoka i Jadrana (KS) podijelili su bodove. Na stadionu u Klisu bilo je 1:1, a oba pogotka pala su u prvom poluvremenu. Jadran je dobro parirao domaćoj ekipi te je zasluženo došla do boda, a uz malo sreće mogli su utrostručiti bodove. Jadran je poveo u 19. minuti utakmice preko raspoloženog Jakovčevića, ali njegovo pogodak za vodstvo poništio je Glavina u 35. minuti preko kaznenog udarca. Nakon izjednačujućeg pogotka mreže su mirovale do konačnog sučevog zvižduka. Ovim remijem Jadran (KS) je omogućio Uraniji da se pobjedom okiti naslovom jesenskog prvaka.

Uskok:Boban, Vučemilović Grgić, Stanković, Glavina, Parać, Ćaćić (80. Balić), Bilonić, Ćaleta, Muslim, Mihovilović, Katić (72. Šimunović). Trener: Slavko Radić

Jadran (KS): Banić, Čondrić, Elez, Ćelić, Buzov, Bajamić (88. Viculin), Jakovčević, Dević, Andrić (63. Karaman), Grubišić, Šiškov (84. Alfirević). Trener: Ante Terzić