U posljednjoj utakmici šestog kola odbojkaške Superlige ekipa Kaštela DC je na gostovanju u Poreču slavila s 3:0. Iako rezultat pruža dojam lake pobjede, gostujuća ekipa itekako se dobro namučila da bez izgubljenog seta uzmu puni plijen.

Poreč – Kaštela DC 0:3
(19:25, 28:30, 23:25)
Poreč, dvorana Veli Jože
Suci: Bojan Brlas, Ana Stipaničev Matečić

Odbojkašice Kaštela DC srušile su jučer dominaciju Poreča na domaćem parketu u međusobnim dvobojima. Rezultatom 3:0 gostujuća ekipa upisala je nova tri boda koja ih je prebacila preko istarske ekipe na prvenstvenoj ljestvici. Kaštela DC dobro se namučila da ostvari odličan rezultat u gostima, osobito u produžetku drugog seta. Prvi set prošao je prilično bez napetosti na stranu gostiju, a onda se u preostala dva seta vodila jaka borba oko svakog poena. U drugom setu produžetak je trajao čak do pobjedničkog tridesetog poena za Kaštela DC, a u trećem setu također su presudnu ulogu imala dva poena razlike. Sada se Malene okreću Kup utakmici protiv HAOK Mladosti ove srijede u Kaštel Starome.