Četvrtu pobjedu u prvenstvu Mladost Ribola Kaštela upisala je protiv Šibenika 91. Protiv gostujuće momčadi Mladost je očekivano stigla do slavlja bez izgubljenog seta (3:0).

Mladost Ribola Kaštela – Šibenik 91 3:0
(25:16, 25:15, 28:26)
Suci: Domagoj Niessner, Milan Rajković

Konto aktualnog prvaka države veći je za tri boda; u dvoboju protiv Šibenika 91 odbojkaši Mladosti Ribole Kaštela očekivano su slavili s 3:0. Domaća ekipa prva dva seta potvrdila je status favorita i s lakoćom povela s 2:0. Treći set rezultatski je bio neizvjestan, ali pobjeda nije dolazila u pitanje. Ovu utakmicu trener Rančić iskoristio je da pruži veću minutažu igračima koji ne igraju često, što su oni i iskoristili. Ovom pobjedom Mladost se popela na drugo mjesto sa pet bodova zaostatka za vodećim, ali i dvije utakmice manje.