Odigrane su tri utakmice 5. kola odbojkaške Super lige. U zanimljivoj utakmici, branitelj naslova Mladost Ribola Kaštela slavila je u Sisku rezultatom 3:1. Novom pobjedom Kaštelani su ostali na trećem mjestu s dvije utakmice manje.

Sisak – Mladost Ribola Kaštela 1:3
(20:25, 25:18, 21:25, 16:25)

Sisak, dvorana Brezovica
Suci: Tajana Kramar Šandl, Ivan Mikulić

Uz nekoliko poteškoća, ali bez velikog utjecaja na rezultat, odbojkaši Mladost Ribole Kaštela upisali su treću prvenstvenu pobjedu. Na gostovanju kod Siska očekivano su slavili rezultatom 3:1. Sisak se pokazao kao čvrsta ekipa, ali tijek susreta ipak je pokazao kako Kaštelani kvalitetom odskaču od domaćina. Nakon dva seta rezultat je bio izjednačen, ali u sljedeća dva seta gosti preuzimaju veću kontrolu te se rezultat slio na njihovu stranu.