Odigrane su uzvratne utakmice 2. pretkola odbojkaške Lige prvaka. Mladost Ribola Kaštela izgubila je i u uzvratnoj utakmici protiv grčkog PAOK-a s 3:2, istim rezultatom kao i u prvoj utakmici. Hrvatski predstavnik pružio je još jednu odličnu partiju, ali je rezultat ponovo izostao.

PAOK – Mladost Ribola Kaštela 3:2
(20:25, 25:9, 22:25, 25:21, 15:10)
Solun, dvorana PAOK Palace Sport Thessaloniki
Suci: Onur Hosnut (Turska), Ralph Barnstorf (Njemačka)
Igrač utakmice: Charalampos Sakoglou (PAOK)

Odbojkaši Mladosti Ribole Kaštela izgubili su i u uzvratnoj utakmici 2. pretkola Lige prvaka. Na gostovanju kod grčkog PAOK-a bolja je bila domaća momčad rezultatom 3:2, pa s ukupnih 6:4 PAOK prolazi dalje. Kaštelani su još jednom pokazali zube i odigrali sjajnu i borbenu utakmicu protiv grčkog prvaka, ali je ponovo nedostajalo sreće u samoj završnici protiv ipak kvalitetnije momčadi.

Mladost je odlično otvorila susret. Povela je već na samom početku, svoje vodstvo ispustila je samo tri puta, ali nije dozvolila da domaćin preokrene susret. Na trenutke je bilo i do šest razlike za Mladost koja je uspješno privela set kraju za vodstvo od 1:0. U drugom setu, međutim, Kaštelani kao da su nestali sa terena. Domaćin je potpuno nadigrao goste i u samo dvadeset minuta stigao do izjednačenja rezultatom 25:9. U nastavku se Mladost ipak sabrala i junački odigrala treći set. Bio je to set koji se igrao poen za poenom, a vodstvo su imali Kaštelani. Sredinom seta Mladost se uspjela odvojiti na tri poena razlike, ali je domaćin ubrzo stopio prednost. Pred kraj seta PAOK je uspio preokrenuti na 21:19, no sjajnom igrom Mladost ipak dolazi do vodstva od 2:1 u setovima. Kako su otvorili četvrti set činilo se da će Mladost doći i do pobjede, ali domaćin ipak uspjeva preokrenuti i odvesti utakmicu u peti set. U posljednjoj šansi Kaštelani ipak nisu mogli parirati boljim Grcima oprostivši se na borben način iz Lige prvaka.

Domaćina je do prolaska dalje predvodio grk Sakoglou sa 25 poena, dok su važnu ulogu u obrani imali Gkaras i Smaragdis. Kod gostiju odlični u napadu bili su Đirlić i Ljaftov, a u obrani se istaknuo Giljanović.

PAOK: Petković, Pantakidis, Gkaras, D. Konstantinidis, Terzis, L. Konstantinidis, Sakoglou, Sotiriou, Andreadis, Smaragdis, Takouridis, Papadopoulos, Shafranovich.
Mladost Ribola Kaštela: Visić, Tomić, Kulušić, Giljanović, Đirlić, Corsini, Glaurdić, Ćosić, Polchlopek, Melvan, Pervan, Ljaftov.