Odigrane su četiri utakmice 9. kola 1. Županijske lige. Nogometaši Jadrana (KS) kao favorizirana momčad odigrala je 'samo' 2:2 s Postirama, dok je Gošk doživio novi poraz izgubivši od Omladinca rezultatom 3:1.

Jadran (KS) – Postira Sardi 2:2 (2:1)

Kaštel Sućurac, igralište Zrinjski
Suci: Mario Jadrijević (Glavice), Mirko Odrljin (Čaporice), Andrija Perić (Turjaci)
Strijelci: 1:0 Andrić 23', 1:1 Bajić 37', 2:1 Elez 39' (11m), 2:2 Matulić 72'
Igrač utakmice: Toni Matulić (Postira Sardi)

Favorizirani Jadran nije uspio zadržati sva tri boda na domaćem terenu. Bračka momčad uzela je vrijedan bod odigravši 2:2. Jadran je bio vidno bolja momčad, što je pokazala u 23. minuti kada je Andrić zabio za vodstvo od 1:0. Izjednačenje je stiglo u 37. minuti preko Bajića, ali nije dugo trajalo. Samo dvije minute kasnije opravdano je dosuđen kazneni udarac za Jadran kojeg Elez pretvara u novo vodstvo domaće momčadi. Taj rezultat stajao je sve do sredine drugog dijela kada Matulić postiže izjednačujući pogodak za konačnih 2:2.

Jadran (KS):Banić, Ercegović, Elez, Grančić, Buzov (66. Rajčić), Jakovčević, Dević, Andrić (76. Karaman), Grubišić, Čondrić (66. Periš), Šiškov. Trener: Ante Terze

Postira Sardi: Duvančić, Doljanin, Šantić (73. Eterović), Šiško, Božinović-Mađor, M. Matulić, T. Matulić, Lukić (60. Veljača), Mićanović, J. Matulić, Bajić (90. Lukić). Trener: Michael Šerić

Gošk – Omladinac 1:3 (0:1)

Kaštel Gomilica, igralište SC Jure Baković
Suci: Ante Buzov (Solin), Ivica Grepo (Split), Krešimir Komić (Solin)
Strijelci: 0:1 Nerlović 28', 0:2 Ožegović 86', 1:2 Bonacin 90', 1:3 Ožegović 90'+2'
Igrač utakmice: Zvonimir Ožegović (Omladinac)

Ni petu utakmicu zaredom Gošk nije osvojio bod. Omladinac je na gostovanju u Kaštel Gomilici uzeo puni plijen i pobjedom od 3:1 skočio u gornji dio ljestvice ostavivši Gošk pri dnu. Gosti su poveli u 28. minuti preko Nerlovića i držali su to vodstvo sve do pred kraj susreta. Tada je ustupila prava golijada – čak tri pogodaka unutar pet minuta. Prvo je Ožegović u 86. minuti zabio za 0:2, a samo tri minute kasnije Bonacin je smanjio na 1:2 i tako dao kojekakvu nadu Gošku. Međutim, sve nade pale su u vodu za Gošk jer se Ožegović u sudačkoj nadoknadi ponovo upisao u strijelce za konačnih 1:3.

Gošk: Lukač, Buzov, Pranjić, Marić-Arić, Bonacin, Kolak, Duvnjak, Balić, Botica (63. Projić), Ercegovac, Turković. Trener: Damir Roso

Omladinac:Bebić, Dadić, Mešin, Budimir, Božić, Juretić, Ožegović, Nerlović, Vrgoč (79. Bogić), Vladović, Vrdoljak (24. Brčić (82. Šundov)). Trener: Valentino Roglić