NASTAVLJA SE AGONIJA GOMILIČANA
U nedjelju je dovršeno osmo kolo 1. Županijske lige. Postira Sardi je nakon osam kola upisala prvu pobjedu, a 'žrtva' je bio gomilički Gošk (3:0). Novim porazom Gošk se spustio na pretposljednju poziciju.

Postira Sardi – Gošk 3:0 (1:0)

Postira, igralište Podježice
Suci: Mario Jadrijević (Glaivce), Danijel Žižić-Gušo (Otok), Mirko Odrljin (Čaporice)
Strijelci: 1:0 T. Matulić 17', 2:0 Lukić 51', 3:0 J. Matulić 80'
Igrač utakmice: Toni Matulić (Postira Sardi)

Nastavlja se rezultatska kriza Goška. Ni na gostovanju na Braču nisu došli do pobjede, a ni do bodova. Protiv momčadi koja u prvih sedam kola nisu upisali pobjedu izgubili su s glatkih 3:0. Domaćin je 'načeo' goste u 17. minuti pogotkom Tonija Matulića, čiji je zgoditak rezultatski razdvojio momčadi u prvom poluvremenu. Svega šest minuta drugog dijela trebalo je Postirama da postignu drugi pogodak, što je učinio Lukić, a u 80. minuti Matulić je zacementirao pobjedu.

Postira Sardi: Martinić, Doljanin, Šantić, Baković, Šiško, M. Matulić, Lukić (64. Veljača), Mićanović (81. Dujmović), J. Matulić, Bajić (74. Eterović), T. Matulić. Trener: Michael Šerić

Gošk: Lukač, Džal (53. Barun), Pranjić, Teklić, Marić-Arić, Marinić (76. Botica), Duvnjak, Kolak, Ercegovac, Balić, Lozančić (71. Andrić). Trener: Damir Roso