SEDAM NOVIH MEDALJA U VITRINAMA KLUBA
Osam veslača iz VK Marina Kaštela, kadeti B, proteklog su vikenda nastupili na Mini kupu Dalmacije, koji se održao na predjelu Garjak na Peručkom jezeru.

Na regatnoj stazi vladali su odlični uvjeti za veslanje pa su mladi veslači ostvarili I dobre rezultate.
Ovom prilikom sedam kaštelanskih veslača osvojilo je neku od medalja, a u kaštelanskom klubu posebno su istakli nastup Ivana Katića i Ivana Banovca u 2xkmb , koji su osvojili broncu iako im je ovo bila prva natjecateljska utrka.

Osim njih dvojice medalje su osvojili Antonio Golomejić i Karlo Josip Varnica, kojima je u 2xkmb pripalo prvo mjesto, Franko Krešo  u 1xkmb sa osvojenim drugim mjestom, Mateo Zović u 1xkmb također na drugom mjestu te 1xkmb Frane Milan na trećem mjestu.
Četvrto mjesto na ovom natjecanju osvojio je u 1xkmb Marino Novaković.