Kompletirano je 26. kolo 1. Županijske lige, a s time i čitavo prvenstvo. Gošk i Jadran u gradskome derbiju podijelili su bodove odigravši 1:1. Gošk je prvenstvo završio na jedanaestoj poziciji, dok je Jadran bolji za tri mjesta.

Gošk – Jadran (KS) 1:1 (1:1)

Kaštel Gomilica: stadion SC Jure Bakotić
Suci: Hrvoje Erceg, Tino Babić, Ante Buzov
Strijelci: 0:1 Dević 3', 1:1 Ercegovac 8'
Igrač utakmice: Stipe Ercegovac (Gošk)

U posljednjem kolu prvenstva gradski derbi odigran je s miroljubivih 1:1. Počelo je žustro na početku kada se u prvih osam minuta moglo vidjeti čak dva pogotka. Prvo je Dević goste doveo u vodstvo već u trećoj minuti, ali je domaći kapetan pet minuta kasnije stavio rezultat u egal. Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao, mreže su ostale netaknute. Miran kraj za obje momčadi koje su u proljetnom dijelu prvenstva nizali rezultate ispod očekivanja.

Gošk: Lukač, Milić, Džal, Kurtović, Bonacin, Vrdoljak, Turković (67. Broketa), Marinić, Botica (46. Mičić), Ercegovac, Kolak. Trener: Damir Roso

Jadran (KS): Roso, Grančić, Elez, Marić-Arić, Periš, Alfirević, Grubišić (58. Karaman), L. Andrić (65. I. Andrić), Kovačević, Šiškov (84. Bendić). Trener: Ivica Miše