ORKAN PREKO JADRANA DO NASLOVA, REMI GOŠKA I SLOGE
Šest utakmica 31. kola odigrano je u subotu, među kojima i kaštelanski Val koji je na domaćem terenu svladao Neretvanac s 2:0. Strijelci pobjede bili su Pedišić i Čulić. Mosor se novim porazom približio ispadanju iz lige, dok Solin u nedjelju ima priliku osvojiti prvenstvo.

Val – Neretvanac 2:0 (1:0)

Kaštel Stari, igralište Vukovar
Suci: Luka Mrčela (Šibenik), Petar Šamadan (Split), Ante Gulin (Šibenik)
Strijelci: 1:0 Pedišić 14', 2:0 Čulić 68'
Igrač utakmice: Josip Šime Pedišić (Val)

U utakmici prestiža Val je protiv drugoplasiranog Neretvanca slavio s 2:0 i s nova tri boda približio se Opuzencima na samo tri boda zaostatka. Po ugodnom i toplom vremenu Val je zasluženo slavio protiv gostiju zahvaljujući dvojici ponajboljih igrača. Pedišić je svoju sezonu okrunio novim pogotkom i to za vodstvo Vala u 14. minuti susreta. Sredinom drugog poluvremena Čulić je povisio na 2:0, a da ne bude veća pobjeda ispriječila se prečka koja se zatresla deset minuta prije kraja. Zanimljivo, za goste je branio 47-godišnji Ronald Sršen.

Val: Karin, Grubić, Mić, Knežević (46. Kustura),Čulić, Pedišić, Grbavica (89. Sunara), Caktaš, Batovanja, D. Ljubas, Udovičić (72. Šimunović). Trener: Zdenko Adamović

Neretvanac: R. Sršen, Mihaljević (70. M. Sršen), Deak, Granić, Čolak, Lončar, Jelčić (75. Glasović), Kešina (53. Batinović), Kvesić, Medak, Paponja. Trener: Mario Oršulić

Orkan preko Jadrana do naslova, remi Goška i Sloge

Odigrano je pet utakmica 24. kola 1. Županijske lige. Orkan je minimalnom pobjedom protiv Jadrana iz Kaštel Sućurca osigurao naslov prvaka, dok je Gošk sa Slogom remizirao rezultatom 1:1. Ostalo je još dva kola do kraja, a na samom kraju očekuje nas gradski derbi.

Orkan  – Jadran (KS) 1:0 (1:0)

Baška Voda, igralište SRC Dalmacija
Suci: Jurica Matoš (Solin), Luka Milin (Split), Mario Vrkić (Solin)
Strijelci: 1:0 Marčić 37'
Igrač utakmice: Ante Marčić (Orkan)

Pogodak Marčića presudio je utakmicu Orkana i Jadrana. Pogotkom u 37. minuti Marčić je svojoj momčadi donio ne samo vodstvo i na koncu pobjedu, već i naslov prvaka zahvaljujući kiksu Mladosti. U tvrdoj utakmici domaćin je zasluženo pobjedio, a Jadran je ostao praznih ruku.

Orkan: Baučić, Galić, Tokić, Baraban, Bilić, Šimić (83. Tomić), Marčić (88. Voloder), Šarić, Jukić, Ivanišević, Ćorić. Trener: Ante Vitaić

Jadran (KS): Roso, Ercegović, Buzov, Marić-Arić, Jakovčević, Devčić, Alfirević, Grubišić, Karaman, Kovačević, Šiškov. Trener: Ivica Miše

Gošk – Sloga (M) 1:1 (0:1)

Kaštel Gomilica, igralište SC Jure Bakotić
Suci: Mateo Radić (Split), Matej Pavić (Split), Josip Jukić (Split)
Strijelci: 0:1 Marović 20' (11m), 1:1 Đuras 52'
Igrač utakmice: Deni Đuras (Gošk)

Podjela bodova najrealniji je rezultat u utakmici između Goška i Sloge. Po jedan pogodak sa svake strane bio je dovoljan za po jedan bod. Gostima je pripalo prvo poluvrijeme koje su okrunili pogotkom preko kaznenog udarca. Siguran realizator najstrože kazne u 20. minuti bio je njihov najbolji strijelac Marović. Drugo poluvrijeme prošlo je u inicijativi domaćina kojima se isplatila rana izmjena. Đuras je u igru išao nakon samo pola sata utakmice, a povjerenje treneru Rosi vratio je pogotkom u 52. minuti za konačnih 1:1.

Gošk:Lukač, Buzov, Džal, Teklić, Bonacin, Vrdoljak (84. Karaman), Turković (72. Projić), Kolak, Ercegovac, Broketa (30. Đuras), Marinić. Trener: Damir Roso

Sloga (M): Vujeva, Grubišić (58. Kapitanović), Ćićerić, Mikas, Kotromanović, Vrgoč, Čule (72. Lauš), Franić, Kordić, M. Marović, Maloča. Trener: Siniša Jalić