U 23. kolu 1. ŽNL kaštelanski predstavnici ostali su bez bodova. Jadran je kod kuće izgubio od Omladinca s 2:1, dok su Postira na domaćem terenu s 2:0 bila bolja od Goška. Do kraja prvenstva ostalo je još tri kola.

Jadran (KS) – Omladinac 1:2 (1:1)

Kaštel Sućurac, igralište Zrinjski
Suci: Hrvoje Erceg (Split), Ivan Taraš (Solin), Ivan Kalinić (Klis)
Strijelci: 1:0 Karaman 4', 1:1 Nerlović 28', 1:2 Nerlović 48'
Igrač utakmice: Marin Nerlović (Omladinac)

U izravnoj borbi za sredinu ljestvice nogometaši Omladinca svladali su Jadran te ih s tri boda preskočili na prvenstvenoj ljestvici. Bila je to prilično nervozna utakmica sa čak devet žutih kartona. Za domaće je krenulo sjajno, Karaman je već u četvrtoj minuti zatresao mrežu nemoćnog Delponta za rano vodstvo Jadrana. Domaćin je potom igrao dobro, ali Nerlović je pomrsio planove. Kapetan gostiju izjednačio je u 28. minuti susreta i s tim pogotkom odveo svoju momčad na mirniji predah. A onda u trećoj minuti drugog poluvremena gosti šokiraju Jadran i zabijaju za preokret. Strijelac je ponovo bio Nerlović. Do kraja utakmice Jadran nije pronašao put do mreže gostiju kako bi ulovili barem jedan bod, ali i dalje ostaje mogućnost završiti sezonu među prve tri momčadi.

Jadran (KS):Banić, Ercegović, Buzov, Marić-Arić, Jakovčević, Devčić (57. Kirevski), Periš (73. L. Andrić), Alfirević, Grubišić, Karaman Kovačević (46. Šiškov). Trener: Ivica Miše

Omladinac:Delpont, Perković, Lozić, Dadić, Božić, Juretić, Nerlović, Vrgoč (75. Brčić), Ožegović (86. Bikić), Vrdoljak, Čavka (57. Dronjić). Trener: Valentino Roglić

Postira Sardi – Gošk 2:0 (2:0)

Postira, igralište Podježice
Suci: Luka Milin (Split), Zvonimir Tomić (Split), Andrija Perić (Turjaci)
Strijelci: 1:0 Kovačević 37' (ag), 2:0 Rendić 42'
Igrač utakmice: Toni Rendić (Postira Sardi)

Ni na gostovanju na Braču nogometaši Goška nisu osjetili slast pobjede. Domaćin je slavio s 2:0 te tako osigurao ostanak u prvenstvu i iduće godine. Oslabljeni Gošk nije tijekom cijele utakmice pronašao barem put do mreže vratara Duvančića. S druge strane, Postira je iskoristila dane prilike, pretvorila ih u zgoditke i u bodove. Utakmica se praktički riješila krajem prve dionice utakmice, u pet minuta vratar Zec morao je vaditi loptu iz mreže dva puta. Prvo ga je u 37. minuti prevario vlastiti igrač Kovačević koji je nesmotreno postigao autogol. Pet minuta kasnije veznjak Rendić udvostručuje vodstvo Postira. Rezultat prvog poluvremena ostao je isti i nakon konačnog zvižduka suca Luke Milina.

Postira Sardi:Duvančić, Bego, N. Matulić (72. Eterović), Šunjić, M. Matulić, Bajić (68. N. Lukić), Kurtović, Rendić, Mićanović, I. Matulić (68. L. Lukić). Trener: Marko Matulić

Gošk:Zec (46. Lukač), Buzov, Džal, Kovačević, Čurković, Vrdoljak (73. Milić), Đuras, Marinić (46. Broketa), Ercegovac, Kolak, Turković. Trener: Damir Roso