hren
 

TIJESAN PORAZ MARINACA
U nedjelju navečer odigrana je druga utakmica finala doigravanja za prvaka Hrvatske. Odbojkaši zagrebačke Mladosti bili su bolji s 3:1 te tako izjednačili finalnu seriju na 1:1. Treća utakmica na rasporedu je u srijedu u Kaštel Starom.

HAOK Mladost – Mladost Marina Kaštela 3:1
(25:23, 21:25, 26:24, 25:21)
Zagreb, dvorana Dom odbojke, gledatelja 200
Suci: Boris Vurušić, Ksenija Jurković

U drugoj utakmici kaštelanski su se odbojkaši susreli sa težom utakmicom nego prije nekoliko dana. Na domaćem parketu zagrebačka se Mladost postavila čvršće i bolje, te je odličnom postavljenom igrom uspjela nadigrati Marince. No, za razliku od prve utakmice koja je u dominantnom stilu pripala Kaštelanima, druga utakmica bila je daleko napetija i rezultatski neizvjesnija. Prvo veće rezultatsko odvajanje imali su domaćini rezultatom 18:14. Samo nekoliko poena kasnije bilo je 21:16, ali se gosti zahvaljujući Giljanoviću vraćaju u igru (23:22). Ne zadugo, jer od sljedeća tri poena dva pripadaju domaćinu, a time i završavaju prvi set. U drugom setu nametnuli su se Kaštelani i uspjeli izjednačiti na 1:1. Gotovo isti scenarij zbio se u nastavku, a kad je Đirlić pogodio za 13:16 činilo se da će doći do preokreta. Međutim, Zagrepčani se nisu predali, dostižu Kaštelane i preokreću rezultat za 2:1. Tijesan je bio i četvrti set u kojem se uglavnom igralo poen za poen. Pred kraj seta Zagrepčani su napravili miniseriju i spretnijom završnicom zaključuju utakmicu.

HAOK Mladost: Pribanić, Kos, Nikačević, Hanžić, Mrakužić, Strahija, Vujović, Šmitlehner, Peterlin, Marelić, Zelenika, Rendić.

Mladost Marina Kaštela: Višić, Tomić, Giljanović, Đirlić, Corsini, Glaurdić, Ćosić, Šetan, Oršolić, Pervan, Močić, Sabljić.


KOMENTARI:

Stari Komentari (46)

 • (Gost_7840)

  Steta propustene prilike,sami sebe smo pobjedili.Mali pad kpncetracije u odlucujucim trenucima,slabi blok iprilika za pobjedu ode.srijeda 19 sati navijaci napunite dvoranu potrosite grlo i dlanove da kanta po peti put ostane u kastelin

  oko 3 godina prije
 • (Gost_3620)

  ajmo nasi!!

  oko 3 godina prije
 • HAOK MLADOST (Gost_9388)

  Dolazimo u Kaštela po pobjedu i osvojiti ćemo titulu u Zagrebu pred našim navijačima. Vrijeme je da se pokal vrati tamo gdje mu je i mjesto u naše vitrine, dolazimo sa svojim vjernim navijačima o nadamo se lijepom prijemu kao što i mi vas ugostimo. Sportski prijatelji iz HAOK MLADOST ZAGREB.

  oko 3 godina prije
 • TV Komentator (Gost_2145)

  Ovim putem želim podsjetiti da gospodin Mićo Dušanović u društvu izbornika Igora Šimunčića veoma korektno komentirao prijenos na HRT 4 , iako se iz redova kaštelana po društvenim mrežama širi negodovanje na pristranost u korist HAOK Mladost ZG. Gospodin Dušanović je dugogodišnji pratitielj odbojkaških zbivanja i veoma profesionalno radi svoj posao ne favorizirajući klub iz Zagreba, onaj tko gubi ima se pravo ljutiti. Gospodo kaštelani uzroke poraza trebate tražiti u svojim slabostima, a ne u sportskom komentatoru i nazočnošću HRT. Pozdrav iz Zagreba

  oko 3 godina prije
 • (Gost_6233)

  Volima Zagreb više nego mnogi koji u njemu žive. Ali naravno da Dušanović nije kriv za naš poraz, ali brate onaj prijenos je kretenizam. Više ja on navijao i domaćinski prenosio, nego svi u dvorani, koji su bili za Mladost Zagreb. Toliko o našoj Hrvatskoj televiziji.

  oko 3 godina prije
 • (Gost_7840)

  Docekali ste nas lijepo i mi cemo vas.otisli smo tuzni i pokisli kao sto ce te ivi otici iz kastela.kanta je nasa i nedamo je tako lako

  oko 3 godina prije
 • (Gost_8562)

  Bitno da Dušanovićeva unuka igra u najužoj selekciji Mladosti ZG i da Mićo zna koliko miseci je stara Mišinova ćer i još niz bedastoća...

  oko 3 godina prije
 • (Gost_9388)

  Dragi kaštelani vi i dalje držite da je g. Dušanović kriv za vaš poraz što me vrlo čudi obzirom da sam mislio da ste jači , zsr je moguće da čovjek na kraju svoje karijere sam uz malu asistenciju iznornika Šimumčića pobjedi aktualne prvake države . Iskreno vjerujemo da nećete biti još dugo do subote uz izravan TV prijenos jer mi smo mentalno jači kad su kamere uključene , nikad nas niste pobijedili u tom ambijentu. Tješite se vi i očekujete pomoć navijača ovaj put bit ćete uskraćeni za one UŽASNE SIRENE uložili smo prigovor i uvažen je , radi TV prenosa ZABRANJUJE SE KORIŠTENJE SIRENA što svakako ide nama u prilog jer to nisu regularni uvjeti tako ste nas u tim uvjetima pobijedili proteklih 4 godine. Na sreću tome je kraj i vraćamo titulu u ZAGREB.

  oko 3 godina prije
 • Ja (Gost_6239)

  Odgovara: # 393250

  Tješi se ti uni ću SIRENE i svira ću cilo vrime oćeš mi ti zabranit NEMOŽETE podnit da smo bolji Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

  oko 3 godina prije
 • ... (Gost_2226)

  Onda i s Maksimira maknite trube hahah trube nemozete ukinut ni da ocete...tako da..pozz

  oko 3 godina prije
 • HAOK MLADOST (Gost_3882)

  Na možemo vam mi zabraniti unos sirena u dvoranu zato su zaduženi redarska služba i policija., pokažite da s pravom nosite ime Grad Kaštela a ne neko malo selo sa slučajnim prvacima države u odbojci. Nemojte se ljutiti ali trebali bi ste se ugledati na naše navijače koji s puno ljubavi i pristojnosti navijaju za naš klub uz dužno poštovanje protibnika. Bez nepotrebnih balkanskih sirena ako ste bolji mozete pobjediti i bez tih primitivnih rekvizita . Pokažimo uz TV prijenos da smo gospoda ili se možda varam ??? LP iz ZG

  oko 3 godina prije
 • Ja (Gost_6239)

  Odgovara: # 393263

  Hvala na vrijeđanju tako to tzv. GOSPODA rade sve sad pokazali SPONTANI APLAUZ

  oko 3 godina prije
 • HAOK MLADOST (Gost_3882)

  Cijenjeni goste nije mi bila namjera nikog vrijeđati ako ste se prepoznali kao jedan vinovnika koji uživaju u nesnosnoj buci i ne regularnim uvjetima za sportsku utakmicu onda je to na žalost vaš problem. Mi u Zagrebu također volim svoj klub i nismo ne gostoljubivi prema gostujućim navijačima. Zašto mi zamjerate što želimo vratiti titulu tamo gdje i pripada u ZG stoga idemo na pobjedu već sutra na gostujućem terenu neki kažu "vrućem" ja se mogu samo djelom složiti ipak je u Zagrebu NAJBOLJA ODBOJKAŠKA atmosfera kojoj nije potrebna sirena već GLASNA NAVIJAČKA GRLA koja mi nikad ne štedimo. I vi kastelani trebali bi se ugledati na naše navijaće. LP iz ZG

  oko 3 godina prije
 • ja (Gost_6239)

  Odgovara: # 393272

  molite ljude da Vas dođu gledat hahahahah aj skupi se najviše 50 ljudi zadnji put san ih na prste izbroja, ne računajući naš bus navijača
  http://postimg.org/image/ww8foagyp/

  oko 3 godina prije
 • ja (Gost_6239)

  http://s32.postimg.org/ww8foagyp/2016_05_03_230918.jpg

  oko 3 godina prije
 • (Gost_3882)

  Nije korektno pisati da je bilo 50 navijača kad smo svjedoci uz TV da je dvorana bila lijepo popunjena najvise slobodnog mjesta ostalo je upravo na dijelu predviđenom za gostujuće navijače . Trener Rančić je najavio da dolaze dva autobusa tako smo mi i ostavili određeni broj slobodnih mjesta ali u ZG je stiglo 16 navijača u mini busu ,gospodo mi ne snosimo odgovornost zbog vašeg lošeg odaziva jer ste se predali unaprijed kao uostalom i vaši igrači na čelu s g. Rančićem koji ni sami ne vjeruju da mogu pobijediti u HRAMU ODBOJKE . Očekujemo s pravom dvostruku krunu ove sezone Kup RH je već u našim vitrinams , u subotu dolazi i "stariji brat" titula prvaka Hrvatske. LP iz ZG

  oko 3 godina prije
 • ja (Gost_6239)

  nije 50 nego 51 ka i na Maksimiru, lijepo popunjena tribine s bočnih strana terena prazne hahahahahahah daj nemoj me nasmijavat :D:D:D:D:D:D

  oko 3 godina prije
 • (Gost_3882)

  Dali u taj 51 ubrajate i "dva autobusa" sa 16 vaših navijača. Što ćemo sa mojom konstatacijom o vašem "spuštenim gardom" kad dođete u HRAM ODBOJKE i našom dvostrukom krunom koju ćemo proslaviti u PREPUNOJ DVORANI u Trnskom. Pozvani ste na našu proslavu .

  oko 3 godina prije
 • Navijac (Gost_7211)

  Dakle ovako: malo selo iz Kastela vam je uzelo 4 titule prvaka Hrvatske u seniorskoj konkurenciji,jedan kup Hrvatske,5 juniorskih prvenstava drzave,2 kadetska,2 mlade kadetska i3 najmlade kadetska prvenstva Hrvatske u zadnjih 5 godina i niz drugih i trecih mjesta gdje se vi niste uopce plasirali u borbu za medalje.
  Zalosno da jedno selo to sve uzme jednoj Metropoli!
  Zakljucak:"Selo nije tako malo i nema slucajne prvake drzave".
  Vidilo se i culo dakako da gosp.Dusanovic i nije bas neki gospodin vec vatreni navijac HAOK MLADOST.
  I za kraj,tek sada cete nakon ovoga dozivit pravu atmosferu u Kastelima a po "kantu" mi dolazimo vama u nedjelju.
  Lijep pozdrav iz ponosnih Kastela.

  oko 3 godina prije
 • Ja (Gost_6239)

  Tako je idemo samo jakoooooooooo

  oko 3 godina prije
 • UZELI , NE OSVOJILI !!! (Gost_3882)

  "Uzeli ste 4 tutule prvaka Hrvatske" kakao ste i sami naveli UZELI , ne OSVOJILI jer su utakmice na vašem "vrućem terenu" bile NEREGULARNE nemoguće je igrati u toj atmosferi gdje se igrači međusobno ne čuju.

  BTW: upitna je regularnost i onih iz orkestra (RIBANJ- mislim da se zovu) s bubnjevima i trubama , njima nije mjesto na utakmicama nego na sprovodima ili gradskim ulicama da sviraju budnice.

  oko 3 godina prije
 • Kurve novac Kambelovac (Gost_7815)

  Smišna ekipa iz Zagreba

  oko 3 godina prije
 • HAOK MLADOST (Gost_3882)

  Nije vam naslov za pohvalu ili je to uobičajen način komunikacije u vašem gradu? Dok se nismo uključili mi iz ZG u raspravu ns vašem lokalnom portalu temama vam je bila mrtva. Brzo ste se probudili u obranu svog kluba ipak mislim da to čini samo nekolicina onih najvjernijih , ostale očito ne zanima jer ce ionako našu pobjedu gledati na HRT 4 uz objektivno komentiranje Miće Dusanovića koni nsm redovito donosi sreću. Ubrzo polaze autobusi sa navijačima iz metrpole. LP iz ZG.

  oko 3 godina prije
 • (Gost_9114)

  http://s32.postimg.org/zbyh8hfad/image.png

  oko 3 godina prije
 • (Gost_3882)

  Svaka čast na trudu za fotomontažu g. Dusanovića , da ste se malo potrudili našli biste na Internetu original fotografiju. Čast nam je sto čovjek takvih profesionalnih vrijednosti navija za naš klub iako se to nikad u njegovim prijenosima nije dalo naslutiti. Opet ponavljam spiker ne donosi pobjedu već igrači i trener , to što ste vi izgubili u HRAMU ODBOJKE nije njegovo djelo već isključivo kvalitete naših igrača i stručnog stožera na čelu s Tomislavom Mišinom , kojemu ovim putem čestitam na rođenju čerkice slavlje smo pripremili za utakmicu u ZG i vraćanju pokala tamo gdje mu je oduvijek i bilo mjesto u vitrine HAOK MLADOST (Hrvatski AKADEMSKI odbojkaški klub) AKADEMSKI!!

  oko 3 godina prije
 • DOP ZLICA GOMILICA (Gost_187)

  Ma kakav akademski klub, Mladost vec godinama nije akademski...propadate lagano i nikad se necete vratit na stare staze slave

  oko 3 godina prije
 • HAOK MLADOST (Gost_3882)

  Autobusi s najvjernijim navijačima krenuli put Kaštela , nadamo se da ćemo uspjeti pronaći dvoranu (hvala GPS). Čitamo o Šatoru navijačkom , kod nas postoji elitni kafe bar "ROKO" i nisu nam potrebni nikakvi šatori, Imali smo jedan u Savskoj 66 i taj je razmontiran da ste se ranije javili bili bi nešto uredili.
  HAOK MLADOST PRVAK HRVATSKE 2015/16 :) LP s A1 iz autobusa

  oko 3 godina prije
 • DOP ZLICA GOMILICA (Gost_187)

  Ma s kim se vi svadate? Kakav sator?
  I ne lazite ovaj napaceni narod s pricama o vasim laznim navijacima i busu...pozdrav iz Starog

  oko 3 godina prije
 • Gomilica222 (Gost_4190)

  Ajde zagrebcanci ne mudrujte,unit cu.pet sirena.bice van ka u paklu

  oko 3 godina prije
 • (Gost_3882)

  Koristite iste izraze kao gospodin Zdravo Mamić : :nemate pravo lagati ovaj napaceni narod" Jedva čekam da se uvjerim o toj "navijackoj ludnici i Kaštelama" neki smjesni lokalni novinari SD proglasili su da ta dvorana mozda ima najbolji ambijant u Hrvatskoj. Stvarno smiješno imate 10-ak mladih uzrasta koji navijaju a roditelji ih iz kuta nadziru ostali kao kazališna publika, vi to nazivate "vrucim terenom":p:p:p vidimo se uskoro LP s A1

  oko 3 godina prije
 • ZG (Gost_1133)

  Ima nas koji smo bili i vašoj maloj simpatičnoj dvorani i moram priznati da uopće nisam fasciniran "vrućim terenom" jet ste u većini doista kako je rečeno KAZALISNA PUBLIKA . Beu veze sirene i nekoliko djece navija ostali zuje u prazno.. i vi se time ponosite nemate baš razloga . Imate jos pumo učiti od nas u navijačkom i igračkom smislu. Stižemo pomoći HAOK MLADOST PRVAK

  oko 3 godina prije
 • Torcida (Gost_7211)

  Nasa mala dvorana za razliku od vase ce primit igrace i vas navijace srdacno i gostoljubljivo,kao i uvijek!
  Imamo cak prave svlacionice a ne kao vi ugoscujete aktualne prvake Hrvatske na "bausteli",toliko o tome da zasluzujete prefiks AKADEMSKI!
  I za kraj gospodo iz Metropolice dobrodosli u Kastela!
  TOOOOORCIDA!!!!

  oko 3 godina prije
 • (Gost_7840)

  Smetaju bubnjevi ,smetaju trube,tako je to kad se prvenstva gube.-

  oko 3 godina prije
 • HAOK ZA ZG (Gost_3882)

  Vidim dobili ste pojačenje do sada se Torcida nije pojavljivala na odbojkapkim utakmicama koliko je meni poznato , znaći ipak treba malo probuditi uspavanu publiku u KAŠTELAMA :D
  Istina renoviramo dvoranu i nismo bili u mogićnost ovog puta na dostojan način ugostiti trenutne prvake kako to dolikuje njihovom renomeu. Slijedeće sezone kad dođete vidjet ćete što je reprezentativno odbojkaško zdanje u metropoli HRAM ODBOJKE HAOK MLADOST. Istini za volju ne možemo se požaliti na tretman Grada ZG jer nam stvarno ulažu velika novčana sredstva u obnovu dvorane , nadam se da vas to veseli , nam je drago što ste vi uspjeli sanirati krov drorane jer ja za vrijeme kiše uvijek prokišnjavao pa bi bacili ručnike po parketu i kante od JUPOLA. Hvala vam na dobrodošlici , Šator montiran??

  oko 3 godina prije
 • (Gost_187)

  Sve je postavljeno i spremno za sve navijace za koje nazalost nece bit mjesta u nasoj dvorani, ali naravno za nase drage goste smo rezervirali dovoljno mjesta(20) u dvorani

  oko 3 godina prije
 • HAOK (Gost_4093)

  Hvala dragi domaćini na gostoprimstvu i ostavljenom djelu na tribinama i 20 navijača je više od 16 iz minibusa. :p LP evo nas kod Zadara

  oko 3 godina prije
 • HAOK (Gost_4093)

  Igrači poručuju : najviše volimo pobijediti u KAŠTELAMA !

  oko 3 godina prije
 • HAOK (Gost_4093)

  Malo nas je al nas ima.
  Nije važno srušit ćemo snove svima.

  oko 3 godina prije
 • (Gost_6714)

  A ti HAOK uistinu si proziran i nevjerojatna je količina laži koje si ovdje napisao. jedini ti je cilj napraviti svađu prije utakmice i isprovocirati domaće navijače za koje se nadam da neće nasjesti tvom glupo smišljenom planu.

  oko 3 godina prije
 • (Gost_7840)

  Di si haok,javi se

  oko 3 godina prije
 • HAOK (Gost_1090)

  Nažalost pokvario se autobus u oklici Šibenika. Pobjeđujemo u Zagrebu pa se onda vidimo u srijedu u Kaštelima. Nema ništa slađe nego pobjediti u Kaštelima u vratiti titulu. Gadno se varate ako mislite da je kraj serije u Nedjelju, VIDJELI STE KAKO SMO SE VRATILI NAKON 2;0 na 2;2 opasno vam je voda ušla u uši.

  oko 3 godina prije
 • Torcida (Gost_6173)

  Tesko je sada ici kuci s porazom,najvise boli sta vam u nedjelju dolazimo po "kantu" usred Metropolice!
  Lijep pozdrav iz "malog sela"zvanog KASTELA!!
  TOOOOORCIDA!!!!

  oko 3 godina prije
 • strah kod kaštelana (Gost_1090)

  Priznajte da ste se prepali nakon našeg izjednačenja kaj ne? Najbolje se vidilo kako je dvorana zašutila i strepila do samog kraja.
  Kaj se više prepiremo oko nepobitnih činjenica. Kako se pravilno kaze Kaštelama ili??

  oko 3 godina prije
 • (Gost_2200)

  Purgerska gospodo luzeri... ...vi ste dno dna...pa nemate nijedan izvještaj o finalu na stranici...naši juniori vas sramote godinama na državnim prvenstvima...nemate u perspektivi dva ozbiljna igrača za razliku od nas...sakrijte se u one rupe od svlačionica...

  oko 3 godina prije
 • (Gost_2200)

  Jako smo se prepali.... Vodimo 2;1 zasluzeno...

  oko 3 godina prije
 • (Gost_7840)

  Pokvarija se autobus,da ste pravi dosli bi nanoge.

  oko 3 godina prije
Komentiranje je moguće smo putem facebook komentara