Odigrane su utakmice 22. kola 1. Županijske lige. Jadran je na gostovanju kod posljednjeg Hvara slavio sa 2:1 zahvaljujući obrambenim igračima koji su režirali pobjedu. Gošk pak nije uspio zaustaviti trenutno vodeću momčad prvenstva Orkana izgubivši s 2:1.

Gošk – Orkan 1:2 (0:0)
Kaštel Gomilica, igralište SC Jure Bakotić
Suci: Ivan Taraš (Solin), Mario Vrkić (Solin), Ivan Kalinić (Klis)
Strijelci: 0:1 Bilić 76', 0:2 Šarić 83', 1:2 Guimaraes 88'
Igrač utakmice: Ivan Šarić (Orkan)

Trenutno vodeća momčad prvenstva odnijela je sva tri boda sa stadiona u Kaštel Gomilici. Bila je to tvrda i borbena utakmica koja se tek u zadnjih petnaest minuta prelomila u korist gostiju. Nakon mršavog poluvremena koji je bio bez pogodaka, nastavak igre donio je konkretnije nalete obiju momčadi. Gosti su u razmaku od sedam minuta iskoristili dvije prilike i zasluženo poveli na utakmici preko Bilića i Šarića. Poraz Goška svojim je prvijencem ublažio Guimaraes u 88. minuti susreta. Unatoč porazu Gošk je ostao na devetoj poziciji, ali se sada gornji dio ljestvice čini još daljim.

Gošk:Zec, Buzov, Džal (86. Karaman), Teklić, Bonacin, Broketa (80. Kovačević), Đuras, Marinić, Kolak (80. Guimaraes), Ercegovac, Turković. Trener: Damir Roso

Orkan:Baučić, Tokić, Baraban, Tomić, Galić, Marčić, Zečić (50. Ivanišević), Šarić, Ćorić (73. Voloder), Jukić, Bilić. Trener: Ante Vitaić

Hvar – Jadran (KS) 1:2 (1:1)
Hvar, igralište Pelinje
Suci: Damir Jokić (Dicmo), Mateo Budić (Kaštel Gomilica), Hrvoje Pušić (Split)
Strijelci: 0:1 Grančić 2', 1:1 Radovanović 13' (11m), 1:2 Marić-Arić 52'
Igrač utakmice: Duje Grančić (Jadran KS)

Na gostovanju kod Hvara nogometaši Jadrana izvojevali su pobjedu rezultatom 2:1. Za goste je sve počelo sjajno, već u drugoj minuti Grančić je zatresao mrežu pored nemoćnog Trbića te je domaćin u ranoj fazi utakmice morao loviti rezultat. Na sreću domaćina, deset minuta kasnije sve je vraćeno na početak. Sudac Jokić opravdano je dosudio kazneni udarac za Hvar, a Radovanović mirnoćom poentirao za 1:1. Bio je to rezultat prvog poluvremena, ali ne i konačan rezultat. U 52. minuti ponovo je obrambeni igrač odradio posao napadača, Marić-Arić postiže zgoditak za novo vodstvo Jadrana. Taj rezultat Jadran je održao do kraja i zasluženo odnio sva tri boda kući.

Hvar:Trbić, Carić, Dužević (79. Maroević), Grabić, Ostojić, Matijević (86. Jeličić), Botica, Božiković, Glive, Radovanović, Planjar (58. Stipišić). Trener: Jakov Ćibarić

Jadran (KS):Banić, Čevanić, Buzov, Grančić, Marić-Arić, Periš, Kapitanović (66. L. Andrić), Alfirević, Knezović (46. Kirevski), Karaman (90. Aleksić), Šiškov. Trener: Ivica Miše