MEĐU 15 NAJBOLJIH KLUBOVA
Na međunarodnom turniru " Cita di Tolmezzo", koji se održao u talijanskom Tolmezzu, među 500 natjecatelja, predstavnika 53 kluba iz pet zemalja, nastupilo je i sedam judaša JK Dalmacijacement, koji su osvojili tri srebrne i dvije brončane medalje.

Srebrne medalje na turniru su osvojili Martina Raca, Antea Maleš i Petar Radačić, brončane medalje pripale su Dorijanu Šunjergi i Josipu Tarašu, dok su Tonći Antunović i Duje Ban zauzeli sedma mjesta u svojim konkurencijama.

JK Dalmacijacement osvojio je ekipno 15. mjesto, a judaši su nastupili uz vodstvo trenera Zorana Blaževića i Hrvoja Delaša.