Dvadesetpeto kolo 3. HNL – jug u petak su otvorili Val i Kamen. Val je s 3:1 bio bolji od gostiju iz Ivanbegovine i tako učvrstio treću poziciju na prvenstvenoj ljestvici. Ostale utakmice na rasporedu su u subotu i nedjelju.

Val – Kamen 3:1 (2:1)
Kaštel Stari, stadion Vukovar
Suci: Goran Agičić (Ražanac), Šime Žilić (Škabrnja), Ivan Čačić (Zadar)
Strijelci: 1:0 Duvnjak 11', 1:1 Žaja 13', 2:1 Pedišić 23', 3:1 T. Ljubas 66'
Igrač utakmice: Šime Josip Pedišić (Val)

Nova pobjeda razigranog proljetnog Vala stigla je pred domaćom publikom. Momčad trenera Adamovića bila je bolja od Kamena s 3:1 te tako zadržala treću poziciju. Posebno je zanimljivo bilo u prvom poluvremenu kada je palo tri pogotka. Prvo je Duvnjak zabio za vodstvo Vala u 11. minuti, ali samo dvije minute kasnije Žaja ekspresno poravnava rezultat. No, deset minuta kasnije trenutno prvi strijelac lige Pedišić zabija za novo vodstvo Vala te tako donosi svojoj momčadi prednost na poluvremenu. U nastavku igre tvrda utakmica koja se zaključila u 66. minuti susreta. Samo minut nakon što je ušao, Toni Ljubas pogotkom za 3:1 opravdava zamjenu svoga trenera i donosi Valu nova tri boda.

Val: Karin, Grubić, Knežević (74. Novokmet), Duvnjak (65. T. Ljubas), Čulić, Pedišić, Grbavica (88. Sunara), Kustura, Caktaš, Batovanja, D. Ljubas. Trener: Zdenko Adamović

Kamen:Vladović, Klarić-Dračar, Majić (46. Vujević), Juričić, Jonjić, I. Žužul, Omazić, Brkan, Žaja, Tolić (88. Jonjić), Perković-Šantar (87. T. Žužul). Trener: Mario Kujundžić