Odigrane su utakmice 24. kola 3. HNL – jug. Niz Vala zaustavljen je u Stobreču gdje je domaćin Primorac bio bolji s 2:0. Mosor je iznenadio Neretvanac s minimalnih 1:0, a to je iskoristio Solin koji je pobjedom skočio na prvo mjesto. U 1. ŽNL ligi Gošk nije uspio probiti obranu Jadrana u Tučepima, dok je sućurački Jadran s 2:0 bio bolji od Glavica.

Primorac 1929 – Val 2:0 (1:0)
Stobreč, stadion Blato, gledatelja 200
Suci: Jerolim Čulina (Pridraga), Šime Žilić (Škabrnja), Ivan Čačić (Zadar)
Strijelci: 1:0 Mamut 43', 2:0 Ćaleta 47'
Igrač utakmice: Ivan Mamut (Primorac 1929)

Niz Vala odbio se u Stobreču, domaća momčad bila je bolja s 2:0. Utakmica se praktički riješila na koncu prvog i na samom početku drugog poluvremena kada su pala oba pogotka. Bila je to borbena utakmica, s malo kartona i dovoljnim brojem prilika za uzbuđenje malobrojne publike. Primorac je pronašao načina kako zaustaviti sjajni Val u proljetnom dijelu prvenstva te preko Mamuta i Ćalete stigli do vrijedna i s(p)retna tri boda. Unatoč porazu, Val je zadržao treću poziciju na prvenstvenoj ljestvici.

Primorac 1929: Ljubić, Čeko, Ljuba, Jurjević-Škopinić, Barać (88. Buzov), Bakić, Tomaš (76. Barčot), Mamut, Visković, Božina, Ćaleta (56. Turić). Trener: Ante Milić

Val:Karin (68. Markulin), Grubić, Mić, Knežević, Duvnjak (72. T. Ljubas), Ćulić, Pedišić, Grbavica (72. Kustura), Caktaš, Batovanja, D. Ljubas. Trener: Zdenko Adamović

Kaštel Sućurac, stadion Zrinjski
Suci: Jurica Matoš (Solin), Mario Jadrijević (Glavice), Kristijan Kuduz (Vrlika)
Strijelci: 1:0 Marić-Arić 50', 2:0 Alfirević 82'
Igrač utakmice: Robert Marić-Arić (Jadran KS)

Nogometaši Jadrana iz Kaštel Sućurca zasluženo su stigli do tri boda u susretu 19. kola 1. ŽNL. Protiv pretposljednje momčadi prvenstva odigrali su 2:0 zahvaljujući pogocima Marić-Arića i Alfirevića. Vidljivo bolji Jadran otključao je vrata protivničke mreže tek u drugom poluvremenu, točnije u 50. minuti susreta, a posao je dovršen u 82. minuti kada Alfirević zabija za konačnih 2:0. .

Jadran (KS): Banić, Ercegović, Buzov, Marić-Arić, Jakovčević (86. Grančić), Dević, Alfirević, Grubišić, Karaman (65. Periš), Knezović (46. Kapitanović), Šiškov. Trener: Ivica Miše

Glavice:Kragić, Đipalo (75. Bikić), Križanac (75. Labrović), Dolić, Bajić, Poljak, Majstorović, Matas, L. Šentija, Čugura (59. B. Žentija), Grčić. Trener: Tomislav Gaurina

Jadran (T) – Gošk 0:0
Tučepi, stadion Slatina
Suci: Marko Tot (Solin), Ante Proso (Gata), Ivan Kalinić (Klis)

Ni gomilički Gošk nije pronašao put do mreže Jadrana iz Tučepa koji već 1334 minute nisu primili pogodak. Sjajan niz Jadrana nastavio se i u ovom kolu, dok će se Gošk zadovoljiti samo s bodom. Ovim remijem Gošk je skliznuo na osmu poziciju, ali drugo mjesto bježi mu svega tri boda.

Jadran (T): Kirevski, Bokšić, Tolj (60. Ma. Vidić), Džoja, Sočo, Divić, Bušelić, Bajamić, Ribičić (70. Lizatović), M. Vidić, Kardum. Trener: Joze Šimić

Gošk: Zec, Buzov, Čavka, Teklić, Bonacin, Kovačević, Đuras, Broketa, Kolak (60. Ercegovac), Vrdoljak (89. Kurtović), Turković. Trener: Damir Roso