RIBOLA KAŠTELA – KARLOVAC 37:31
Odigrane su utakmice 25. kola rukometne Premijer lige, pretposljednjeg kola regularnog dijela prvenstva uoči doigravanja. Ribola Kaštela na svom je parketu očekivano bila bolja od Karlovca rezultatom 37:31.

Ribola Kaštela – Karlovac 37:31 (19:12)

Kaštel Sućurac, dvorana na Sokolani
Igrač utakmice: Dino Banović (Ribola Kaštela)

Rukometaši Ribole Kaštela očekivano su došli do pobjede u 25. kolu Premijer lige. Protiv posljednjeplasiranog Karlovca slavili su sa 37:31. Ova utakmica bila je dobra prilika za igrače koji tijekom sezone nisu dobivali mnogo minutaže, a oni su treneru domaćih uzvratili dobrom igrom. Iako su gosti nakon pet minuta imali prednost od 3:1, domaćin je ubrzo preokrenuo stvar u svoju korist i od tada nije ispuštao vodstvo. Raspucani domaćin gomilao je prednost i do kraja poluvremena uspio postići gotovo dvadeset pogodaka. Završenim prvim poluvremenom domaća je publika bila uvjerena u pobjedu svoje momčadi. A tako je i bilo. U nastavku igre Ribola je održavala prednost od sedam pogodaka, uz pogodak ili dva više-manje, te u raspucanom tonu privela utakmicu kraju. Palo je gotovo sedamdeset pogodaka, prava rukometna poslastica. Ovom pobjedom Ribola je ostala na petoj poziciji.

Kod domaćina najefikasniji je bio Banović sa sedam pogodaka i tri asistencije. Iskazali su se još i Pavičić te Šindik sa po pet pogodaka iz isto toliko udaraca. Vratari su imali po sedam obrana. U redovima Karlovca po osam pogodaka zabili su Domagoj Smojver i Hrvoje Capan.

Ribola Kaštela:Pepur (7o), Perkušić (2), Milas (3), Banović (7), Pavičić (5), Dželalija (1), Krokar, Javorčić (4), Bujas (4), Galić (7o), Jukić, Čorić (1), Tukić, Jelinić (5), Pavlov, Šindik (5).

Karlovac:Grabar, Sudarić (2), Paulić, Vojak (2), K. Capan (1), Smojver (8), Savić, Tuškan, Klarić (6o), H. Capan (8), Bačić (4), Mrljak (2), Crnković (4), Glumac (5o).