Odigrane su utakmice 20. kola 3. HNL – jug. Val je pogotkom Kusture svladao Junak s minimalnih 1:0. Novi kiks Neretvanca iskoristio je Solin koji se približio na samo bod zaostatka. U susretima 1. ŽNL kaštelanski predstavnici osvojili su po bod.

Val – Junak 1:0 (0:0)

Kaštel Stari, stadion Vukovar, gledatelja 200
Suci: Miran Maržić (Pag), Josip Katuša (Raštane D), Neven Šimunac (L. Ostrovačke)
Strijelci: 1:0 Kustura 53'
Igrač utakmice: Mislav Kustura (Val)

Oko dvjestotinjak gledatelja prisustvovalo je novom trijumfu Vala u proljetnom dijelu prvenstva. Na domaćem terenu Val je s minimalnih 1:0 svladao Junak te tako skočio na šestu poziciju prvenstvene ljestvice. Jedini pogodak djelo je Mislava Kusture u 53. minuti susreta. Mreža se još mogla u nekoliko navrata zatresti, ali i ovih 1:0 zasluženo je od strane domaće momčadi. Već u utorak Val dočekuje posljednjeplasirani Mosor, a ostvarenom pobjedom još bi više skočili na ljestvici.

Val: Karin, Mić, Knežević, Duvnjak (78. Konsa), Čulić, Pedišić (90. Šimunović), Grbavica (65. Grga), Kustura, Caktaš, Batovanja, D. Ljubas. Trener: Zdenko Adamović

Junak:Banić, Mandac, Gale, Bandalo, Bekavac (80. Glavaš), Buljan, Sablić, Barać, Roglić (62. Budimir), Samac (71. Vladislavić), Hrgović. Trener: Boris Pavić

Kaštel Gomilica, stadion SC Jure Bakotić
Suci: Jelena Pejković (Split), Luka Lešić (Split), Mario Vrkić (Solin)
Strijelci: 0:1 Zebić 5' (11m), 1:1 Broketa 41', 1:2 Zebić 50', 2:2 Đuras 71'
Igrač utakmice: Mario Zebić (Urania)

U borbi za drugo mjesto prvenstvene ljestvice nogometaši Goška i Uranije odigrali su neodlučenih 2:2. Gosti su u dva navrata vodili pogocima Marija Zebića, ali je oba vodstva Gošk uspio poništiti. Uranija je povela već u petoj minuti nakon što je domaći igrač nesmotreno napravio kazneni udarac, a Zebić ga realizirao. Broketa je, pak, do kraja poluvremena izjednačio rezultat. Zanimljiva utakmica imala je isti nastavak u drugom poluvremenu. Zebić je ponovo nakon pet minuta igre provukao loptu iza Lukačevih leđa za vodstvo od 2:1, ali Đuras u 71. minuti donosi vrijedan bod Gošku.

Gošk: Lukač, Buzov, Čavka (68. Guimaraes), Teklić, Kovačević, Vrdoljak, Đuras, Kolak (52. Turković), Projić (52. Kurtović), Broketa, Ercegovac. Trener: Damir Roso

Urania:Brkulj, Matković (85. Zelić), Božić, Jezidžić (46. Jakir), Vukas, Zebić, Tomaš, Smilović, Pejković, Kujundžić (81. Topić). Trener: Slobodan Carević

Jadran (T) – Jadran (KS) 0:0

Tučepi, stadion Slatina
Suci: Matej Pavić (Split), Jelena Pejković (Split), Ivan Kalinić (Klis)

Sućurački Jadran nije uspio iskoristiti remi Goška i Uranije i popeti se na drugo mjesto prvenstvene ljestvice. Na gostovanju u Tučepima kod istoimenog protivnika odigrali su bez pogodaka. Domaćin je nastavio sa sjajnim nizom od čak jedanaest utakmica bez primljenog pogotka. Gosti su u drugom poluvremenu krenuli prilično ofenzivno, međutim, pogodak je izostao.

Jadran (T): N. Kirevski, Bokšić, Tolj, Džoja (59. Karabatić), Sočo, Divić (75. Vidić), Bušelić, Bajamić, Ribičić (66. Herceg), Kardum, Lendić. Trener: Joze Šimić

Jadran (LP): Banić, Ercegović, Elez, Buzov (64. Kapitanović), Knezović (46. Šiškov), Marić-Arić, Dević, Alfirević, Grubišić (82. Kovačević), Viculin, Karaman. Trener: Ivica Miše