Malo po malo, kup malonogometne lige grada Kaštela približava se svom kraju. Jučer su odigrane polufinalne utakmice u kojima smo dobili ovogodišnje finaliste. Plasman u finale kupa ostvarili su, po tko zna po koji put  Torcida Trial i ekipa Žrnovnice kojoj je ovo prvi plasman u finale kupa.

S.C. 'Korner'  -  Žrnovnica      3:7  (0:4)
(Sunara, Vranješ, Rajić..-..J.Bartulić 3, L.Bartulić, Mihanović, Ivanković, Bešlić)

Torcida Trial  -  Kaštel Štafilić-Autoservis 'Gliba      7:4  (5:2)
(Duvnjak 4, Legčević 3)

Žrnovnica

Žrnovnica je plasman u finale osigurala sigurnom, kvalitetnom i efikasnom igrom cijele momčadi, već na poluvremenu vodili su s 4:0 pa je pitanje pobjednika bilo riješeno već tada. Najraspoloženiji u ekipi Žrnovnice bio je mlađi od braće Bartulić, Jure, koji je postigao tri pogotka.

Druga polufinalna utakmica između Torcide Trial i Štafilićana razvijala se po sličnom scenariju kao i prethodna utakmica. Naime Torcida je već u 16. minuti pogocima raspoloženih Duvnjaka i Legčevića vodila s 5:0 te su svi u dvorani mislili kako je utakmica, barem što se tiče pobjednika gotova. Međutim, do kraja poluvremena Štafilićani pogocima Dolića i Babića smanjuju na 5:2 da bi početkom drugog dijela s dva pogotka Pavičića došli samo na jedan pogodak zaostatka.  Do kraja utakmice Štafilićani su svim silama nastojali doći barem do izjednačenja, propustili su i nekoliko veoma izglednih prilika za to, ali s dva nova pogotka Duvnjaka i Legčevića u posljednjoj minuti utakmice Torcida je osigurala još jedan plasman u finale.

Nakon što je pobjednik Kupa lige prošle godine bila ekipa Dvd Kaštela, ove sezone dobili smo nove finaliste, Torcidu Trial i Žrnovnicu.

Finalna utakmica Kupa malonogometne lige grada Kaštela ove godine igrat će se u nedjelju 06. ožujka sa početkom u 18:00 sati kao sastavni dio programa proslave Dana grada Kaštela.