NOVOSTI IZ JK KAŠTELA
U sportskoj dvorani u Samoboru proteklog vikenda održan je judo turnir „Profectus cup“, na kojem su među 464 natjecatelja iz 44 kluba, nastupili i judaši JK Kaštela.

Kaštelani su imali 15 predstavnika, koji su pod vodstvom trenera Ante Batinića, osvojili osam medalja. Na Profectus cupu Kaštelane su predstavljala i dvojica sudaca, Ante Topić i Nenad Buzov.

Zlatne medalje na turniru su osvojili Nika Perišić i Nikola Zorotović u konkurenciji U16.
Srebrnim medaljama okitili su se Nina Perišić u U14 i Ivana Zorotović u U16.
Brončane medalje osvojili su Roko Škomrlj i Antonio Jurič Pešić u U14 te Petar Grabić i Maja Franić u U16.

Na peta mjesta u svojim kategorijama plasirali su se Luka Zorotović, Jelena Brešković, Mate Rajčić i Ivan Rozga, dok je Josip Rozga osvojio deveto mjesto. Najmanje sreće ovaj put imali su Ivan Škomrlj i Marko Brkić koji su ostali bez plasmana.

JK Kaštela na kraju natjecanja osvojio je 11. mjesto u plasmanu ekipa.