U susretima 13. kola odbojkaškog prvenstva za seniore i seniorke kaštelanski su predstavnici upisali pobjede. Jedino su Marinke 'okrznute' od svojih suparnica, u Vukovaru je završilo 3:1. Marinci i Malene su se, pak, s lakih 3:0 obračunali s protivnicima.

Šibenik 91 – Mladost Marina Kaštela 0:3
(13:25, 22:25, 20:25)

Šibenik, dvorana Baldekin
Suci: Vedran Juravić, Ivica Špadina

Do dvanaeste pobjede u prvenstvu Marinci su stigli na gostovanju kod Šibenika. Od domaćina su bili bolji s 3:0. Prvi set gosti su dominirano osvojili, dozvolivši domaćinu samo trinaest poena. Preostala dva seta Marinci su igrali s nešto drugačijom postavom i opuštenije. To se, doduše, osjetilo u ishodima drugog i trećeg seta, ali se nije osjetilo u rješavanju pitanja pobjednika kojeg se saznalo za nešto manje od sat vremena igre.

Suci: Vlatko Rakin, Ivan Radanović

Na gostovanju u Vukovaru odbojkašice Marine Kaštela upisale su novu pobjedu i nova tri boda. Od domaćinki su bile bolje s 3:1. Vukovarke su pristupom iznenadile Marinke u prvom setu svladavši ih s 25:17. No, kvalitetnije gošće u nastavku su se sabrale te u sljedeća dva seta brzo i lagano preokreću rezultat. Najzanimljiviji set bio je četvrti set. Vukovarke su pružile dobar otpor, ali su kaštelanke odlučile riješiti utakmicu bez petog seta.

Suci: Domagoj Niessner, Dalibor Tota

Malene nastavljaju nizati pobjede u skupini II 1.A odbojkaške lige. Nova žrtva bile su riječanke koje su izgubile s 3:0. Bila je to još jedna dobra predstava kaštelanskih odbojkašica pored momčadi Rijeke koja je tek na momente ugrožavala rezultat. Međutim, Malene su taktičkom igrom nadmudrile suparnice i tako stigle do jedanaeste pobjede.