U susretima 10. kola odbojkaškog prvenstva za seniorke i seniore kaštelanski su predstavnici upisali pobjede. Mladost Marina Kaštela je s 3:1 bila bolja od Centrometala nakon devedeset minuta igre. Marinke su s 3:0 bile bolje od Dubrovnika, a istim rezultatom Kaštela DC je iz svoje dvorane ispratila Đakovo.

Mladost Marina Kaštela – Centrometal 3:1
(25:17, 25:16, 19:25, 25:15)

Suci: Dražen Franolić, Luka Humski

Do nove pobjede odbojkaši Mladost Marine Kaštela stigli su u četiri seta. Od samog početka bila je evidentna razlika u kvaliteti domaće i gostujuće momčadi, što se posebno odrazilo na rezultate setova. U trećem setu Marinci su ušli u nešto izmjenjenijem sastavu, a gosti to iskoristili za smanjenje rezultata. No, već u sljedećem setu nije bilo opuštanja za branitelje naslova, sa deset razlike zaključuju meč.

Suci: Luka Humski, Dražen Franolić

Marinke su očekivano zadržale vodeću poziciju na prvenstvenoj ljestvici slavljem protiv Dubrovnika. Dubrovčanke su jedine bez bodova nakon deset kola, a pored trenutno najbolje momčadi lige potražnja za prvim bodovima nije bila ostvariva. Za domaću momčad ovo je bila odlična priprema za završnicu Kupa koja će se održati sljedećeg vikenda.

Suci: Marija Jakovac, Ante Jukić

Odličan vikend kaštelanskih predstavnika zaključile su odbojkašice Kaštela DC. Malene su s uvjerljivih 3:0 pobijedile Đakovo i tako nastavile s lovom na vodećim Osječankama. Kako je susret odmicao tako su Malene postajale razigranije, a pored takve igre gošće nisu imale rješenja. Osobito uvjerljivu igru Kaštela DC pokazala je u posljednjem setu slavivši 25:9.