ODIGRANO 6. KOLO MNL GRADA KAŠTELA
Nakon odigranog 6.kola vrh tablice malonogometne lige grada Kaštela predvodi ekipa Školjke 'Katić' koja je teškom mukom, ponajviše zahvaljujući trostrukom strijelcu Čeki pobijedila mladu ekipu F.K. 'Bonito' te joj uzvratila za visoki poraz u kupu prošle sedmice.

S po jednom pobjedom manje 'školjkaše' na tablici prate tri ekipe. Momci iz Žrnovnice su, uz jednu odgođenu utakmicu, za sada jedina neporažena ekipa, na krilima raspoloženog Jure Bartulića (5 pogodaka) relativno lako su pobijedili Vinišće (3 pogotka Perića), dok je Zračna Luka zahvaljujući trostrukim strijelcima Kajiću i Ružiću nanijela prvi poraz Štafilićanima.

Sv. Bare

U jednoj od zanimljivijih utakmica 6. kola Torcida Trial i Sv. Bare odigrali su utakmicu u kojoj se pobjednik nije mogao naslutiti do posljednjeg zvuka sirene. Iako je Torcida u nekoliko navrata vodila s dva pogotka razlike (3 pogotka Duvnjaka), 4:2 je bilo u 30. minuti, upornost ekipe Sv. Bare na kraju se ipak isplatila, pogodak Križića u posljednjoj minuti donio im je jedan bod.

Prvu pobjedu ove sezone ubilježila je mlada ekipa iz Marine koja je predvođena svojim kapetanom i trostrukim strijelcem Radelićem pobijedila Mladež Hdz-a dok su igrači Mravinaca predvođeni trostrukim strijelcem M.Marovićem, u veoma napetoj i uzbudljivoj utakmici, uspjeli pobijediti svoje susjede iz Solina.

Najlakšu pobjedu u ovom kolu zabilježili su momci iz ekipe Marina Kaštela koji su nanijeli težak poraz ekipi MNKGO Marjan. Svi igrači Marine Kaštela, osim vratara Jurića upisali su se u strijelce, a s pet postignutih pogodaka najviše se istakao Čevanić.