U subotu su odigrane četiri zaostale utakmice osmog kola 1. Županijske lige. Od kalendarske godine s pobjedom se opraštaju Gošk, Orkan i Mračaj, dok su Glavice i Uskok odigrali bez pobjednika (1:1).

Gošk – Mladost (P) 4:1 (2:0)
Kaštel Gomilica, stadion SC Jure Bakotić, gledatelja 50
Suci: Marko Tot (Split), Mladen Pavić (Split), Ivan Kalinić (Klis)
Strijelci: 1:0 Đuras 7', 2:0 Broketa 39', 3:0 Vrdoljak 58', 4:1 Ercegovac 60', 4:1 Muslim 67'
Igrač utakmice: Stipe Ercegovac (Gošk)

Uvjerljivu pobjedu ostvarili su nogometaši Goška u zaostaloj utakmici 8. kola. Na domaćem terenu bili su bolji od Mladosti iz Prološca s 4:1. Mrežu gostiju načeo je Đuras već u sedmoj minuti, a iskusni Broketa je u 39. minuti povisio na 2:0. Pitanje pobjednika domaćin je riješio u prvoj dionici drugog poluvremena. U razdoblju od 58. do 60. minute mreža se tresla dva puta, četiri pogotka razlike bilo je nedostižno za goste koji su sedam minuta kasnije preko Muslima samo umanjili poraz.

Gošk: Lukač, Čavka, Džal, Šarić, Bonacin, Vrdoljak, Đuras (81. Drmić), Kolak (68. Čurković), Projić (66. Marinić), Ercegovac, Broketa. Trener: Damir Roso

Mladost (P): Odža, Madunić (46. Muslim), Soldo, R. Tolić, Grabovac, Strinić, Bilić (62. Šakić), Karahasan (51. Lončar), Ribičić, M. Tolić, Grizelj. Trener: Damir Matijašević