MEĐUNARODNI TURNIR LIKA ZAGREB
Proteklog vikenda judađši i judašice JK Dalmacijacement nastupali su na međunarodnom turniru Kup Like, koji se održao u dvorani Sutinska vrela u Podsusedu i osvojili šest medalja.

Na turniru je nastupio 581 natjecatelj iz 72 kluba, a šestočlanu natjecateljsku ekipu Cementaša predvodili su treneri Zoran Blažević i Jure Vukadin.

Najuspješnija među kaštelanima bila je Katarina Krišto, koja je u kategoriji U16 do 57 kg osvojila zlato, a u kategoriji U14 do 57 kg srebro.
Srebrne medalje osvojili su još Iva Krišto u U14 do 44 kg i Roko Listeš u U12 do 50 kg.
Treća mjesta osvojili su Josipa Kovač  u konkurenciji U14 do 52 kg te Roberto Raca u U16 poviše 81 kg.
Antea Maleš u kategoriji U14 do 52 kg plasirala se na peto mjesto.