ŽUPANIJSKA LIGA
Odigrane su četiri utakmice posljednjeg kola jesenskog dijela prvenstva. U Kaštel Sućurcu odigran je gradski derbi između Jadrana i Goška, bolji je bio domaćin s 3:1. U nedjelju su na rasporedu preostale tri utakmice.

Jadran (KS) – Gošk 3:1 (1:1)

Kaštel Sućurac, stadion Zrinjski, gledatelja 100
Suci: Paško Mandić (Kaštel Stari), Ivan Kalinić (Klis), Luka Lešić (Split)
Strijelci: 0:1 Bonacin 34', 1:1 Karaman 38', 2:1 Grubišić 57', 3:1 Karaman 87'
Igrač utakmice: Jure Karaman (Jadran KS)

Jadranu je pripao prvi gradski derbi ove sezone. S 3:1 bili su bolji od gomiličkog Goška i tako nastavili pobjednički niz. S druge strane, Goškovci su nakon tri pobjede zaustavljeni. Prvih desetak minuta utakmice moglo se vidjeti odmjeravanje snage obiju momčadi koje su u posljednje vrijeme u formi. Bilo je nekoliko dobrih prigoda, a prvu su konkretizirali gosti, točnije Bonacin u 34. minuti zabivši za 0:1. Vodstvo Goška trajalo je samo četiri minute, poništava ga Karaman pogotkom za 1:1. U drugom poluvremenu bolja igra domaćina, preuzimaju inicijativu na svom terenu. Isplatilo se u 57. minuti kada Grubišić pronalazi put do mreže pored vratara Lukača. Konačnih 3:1 postavio je Karaman tri minute prije kraja regularnog dijela prvenstva.

Ovom pobjedom Jadran je, barem na jedan dan, skočio na treće mjesto i u potpunosti se vratio u igru za vodeće mjesto. Gošk je pao na sedmo mjesto, ali razlika za vodećim nije velika (-4). Sljedeći vikend igraju zaostalu utakmicu protiv Mladosti iz Prološca.

Jadran (KS):Banić, Erceg, Elez, Marić-Arić, Dević, L. Andrić (22. Buzov), Grubišić, Viculin, Karaman (88. I. Andrić), Kirevski (58. Alfirević), Šiškov. Trener: Ivica Miše

Gošk: Lukač, Buzov, Čavka, Šarić, Bonacin, Vrdoljak (78. Broketa), Đuras, Kolak, Projić (64. Botica), Ercegovac, Turković (58. Kurtović). Trener: Damir Roso