Odigrane su utakmice sedmog kola 1.A odbojkaške lige za seniorke. U skupini I Marina Kaštela opravdala je ulogu favorita u Novoj Gradišci i slavila sa 3:0, dok je Kaštela DC u skupini II bila bolja od Osječanki s 3:1.

Nova Gradiška –Marina Kaštela 0:3
(21:25, 15:25, 23:25)

Nova Gradiška, dvorana Elektro-tehnička škola
Suci: Ernesta Dubac, Bojan Bardić

Tri seta bilo je dovoljno Marinkama da ostvare sedmu prvenstvenu pobjedu. Domaće odbojkašice tek su u posljednjem setu rezultatski ugrozile vidno kvalitetnije gošće, ali nedovoljno da se utakmica odvede u još poneku dionicu. Najbolju igru Marinke su pokazale u drugom setu gdje su iskoristile gotovo svaku šansu, kaznivši 'pozaspale' domaćine.

Suci: Milan Zamaklar, Domagoj Vinković

Kaštela DC ostvarila je vrlo važnu pobjedu na gostovanju u Osijeku. Protiv vodeće momčadi prvenstva bile su bolje rezultatom 3:1, a s nova tri boda došle su na samo bod zaostatka. Nakon prvog seta, koji je uvjerljivo pripao domaćoj momčadi, činilo se kako će i sedmu utakmicu Osječanke biti bez poraza. No, u sljedeća tri seta sjajnom igrom kaštelanke su napravile preokret. Do izjednačenja su stigle u produžetku drugog seta, u trećem setu slavile su sa 20:25, a u četvrtom setu potpuno su nadjačale domaću momčad i zasluženo ugrabile tri boda.