Odigrane su utakmice šestog kola odbojkaške 1.A lige za seniore i seniorke. Kaštelanski predstavnici bez problema su se obračunali sa svojim protivnicima i tako upisali nove bodove.

Mladost Marina Kaštela – Šibenik 91 3:0
(25:19, 25:18, 25:18)

Suci: Vedran Juravić, Ivica Špadina

Protiv slabašnog Šibenika odbojkaši Mladost Marine Kaštela nisu imali kalkulacije. S mišlju na uzvrat Challenge kupa Marinci su u gotovo tri identična seta nadigrali goste i tako se vratili na vodeću poziciju. Sada se u miru mogu posvetiti putu u Mađarsku i uzvratu protiv Fino Kaposvarom.

Suci: Ivica Špadina, Vedran Juravić

Besprijekoran niz Marinci nastavljaju i u šestom kolu. Šestu uzastopnu pobjedu upisali su protiv Vukovara u četiri seta. Prva dva seta Marinke su s lakoćom osvojile protiv gošći. U trećem setu domaća je ekipa izašla sa izmjenjenijom momčadi, što su gošće iskoristile i smanjile na 2:1. No, već u četvrtom setu Marinke na brz i efikasan način zaključuju utakmicu.

(25:14, 25:10, 25:19)

Nakon dva prvenstvena poraza odbojkašice Kaštela DC vratile su se na pobjedničku stazu. Na domaćem parketu svladale su Riječanke s 3:0. Kaštela DC je dominirala cijelim susretom, osobito u drugom setu gdje su gošćama dozvolile samo deset poena. Treći set 'Malene' su odigrale s manje inteziteta, ali s dovoljno force da susret zaključe bez izgubljenog seta.