MEĐUNARODNI TURNIR ZA MLAĐE KATEGORIJE
Na memorijalnom turniru Tajmir Nola održanom proteklog vikenda u Makarskoj nastupilo je 425 natjecatelja iz 28 klubova iz nekoliko država, a među njima i kaštelanski predstavnici JK Dalmacijacement i JK Kaštela.

Kaštelanski judaši i na ovom su natjecanju ostvarili dobre rezultate i osvojili više medalja i to u konkurenciji kadeta, mlađih kadeta, te djevojčica i dječaka do 14, do 12 i do 10 godina.

Zlatne medalje za JK Kaštela osvojili su Mia Mihovilović u dvije uzrasne kategorije, Nika Perišić, Mijo Jurić Pešić i Marko Vujić.
Njihove klupske kolege Nikola Zorotović - dvije, Marko Brkić, Ivana Zorotović,  Ivan Škomrlj, Jelena Brešković, Ana Žunić, Bruno Rozga, Luka Zorotović, Iva Radić, Nina Jurić, Nina Perišić, Matea Šustić i Petra Barić osvajači su srebrnih medalja.
Broncom su se okitili Vinko Milić, Roko Rozga, Ivan Brnada, Emanuela Mišković, Carllo Skelin, Antonio Jurić Pešić, Roko Jaman, Marija Ivakić, Nikolina Barić, Nina Jurić, Ivan Rozga - dvije, Luka Davidović, Ivan Stojković i Petar Grabić.

Za JK Dalmacijacement zlato su osvojili Duje Čerina, Marin Jerkunica, Bruno Zebić, Katarina Krišto, Nediljko Orošnjak i Lucija Jerković.
Srebrne medalje pripale su Stipi Iličiću, Viktoru Josipoviću, Josipu Tarašu, Antoniji Kovač, Antei Maleš, Đani Dadić, Brunu Zebiću i Josipu Krokaru.
Od Cementaša brončane medalje osvojili su Ana Ljubić – dvije, Duje Čerina, Antea Maleš, Katarina Krišto, Zvonimir Tangar, Noa Novak, Roko Listeš, Nikola Tokić, Ani Lemo, Vanessa Zečević, Martina Raca, Duje Maleš i Jure Šego.

Veći broj natjecatelja iz oba kluba ovom se prigodom plasirao na neko između 5. i 9. mjesta u svojim kategorijama.