JADRANU BOD U GOSTIMA
Štrajk sudaca i situacija u nogometnom savezu Splitsko-dalmatinske županije doživjela je krah u utakmicama osmoga kola. Čak četiri utakmice nisu odigrane zbog nedostataka službenih osoba. Među njima je i utakmica Goška i Mladosti (P) - igrači su se spremili, suci se nisu pojavili. Među utakmicama koje su ipak odigrane je dvoboj Uranije i Jadrana (KS) koji je završio 1:1.

Urania – Jadran (KS) 1:1 (0:0)
Baška Voda, stadion Baška Voda
Suci: Ivo Perković (Split), Joško Breznik (Split)
Strijelci: 0:1 Alfirević 79', 1:1 Topić 86'
Igrač utakmice: Jurica Alfirević (Jadran KS)

Nogometaši Uranije i Jadrana remizirali su u susretu osmog kola 1. Županijske lige. Konačan rezultat je 1:1, a oba pogotka pala su u posljednjih deset minuta susreta. Jadran je preko iskusnog Alfirevića poveo u 79. minuti susreta, a bod domaćinima donio je Topić sedam minuta kasnije opravdavši povjerenje trenera Carevića koji ga je u drugom poluvremenu ubacio u igru. Utakmicu su sudila dva suca koja su naknadno delegirani od povjerenika za suđenje.

Urania:Brkulj, Tomas, Žižić, Božić, Buljan (12. Matković (76. Topić)), Maretić, Kožul, Bitanga (84. Šerer), Petričić, Smilović, Pejković. Trener: Slobodan Carević

Jadran (KS):Banić, Erceg, Elez, Buzov, Marić-Arić, Jakovčević, Alfirević, Grubišić, Kirevski (57. Dević), L. Andrić (63. Šiškov), Karaman (90. Čevanić). Trener: Ivica Miše