A1 KOŠARKAŠKA LIGA
U trećem kolu A1 košarkaške lige do pobjede su stigli favoriti. Kvarner je u Kaštelima nadigrao domaću Ribolu sa 91:81, dok su stopostotan učinak također zadržali Split i Zagreb.

Ribola Kaštela – Kvarner 81:91
(23:28, 19:17, 13:26, 26:20)

Kaštel Sućurac, dvorana na Sokolani, gledatelja 200
Suci: Josip Radojković (Split), Jelena Tomić (Zagreb), Bojan Kruljac (Zagreb)

Košarkaši Ribole Kaštela poraženi su od riječkog Kvarnera. Gostujuća momčad bila je bolja sa deset poena razlike na kraju. Prvo poluvrijeme pružilo je nekakvu rezultatsku neizvjesnost u kojoj su uglavnom domaćini lovili mali zaostatak. Na predah se na kraju otišlo sa tri poena razlike, dovoljno malo za nekakvu nadu domaćinima. Na žalost domaće publike, u drugom poluvremenu gosti su se razigrali, a loša efikasnost kaštelanske momčadi koštala je skupo. Kod gostiju se posebno razigrao Špralja koji je postigao trećinu poena svoje momčadi, dok je dvadeset i pet poena upisao Marinelli. U posljednju dionicu Ribola je ušla s velikim zaostatkom kojeg gosti nisu ispustili već pretvorili u pobjedu u dvorani u kojoj su i jače ekipe znale padati.

Ribola Kaštela: Mimica (13p), Rašetina (6p), Fodor (13p), Blažević, Kujudžić (3p), Režić (13p), Madunić, Došen (14p), Galić (3p), Brzica, Junaković (16p), Karanušić.

Kvarner 2010: Baković (14p), Jambrović (4p), Vučić (2p), Marinelli (25p), Kučan (2p), Špralja (30p), Olivari, Kalpić (11p), Štemberger (3p).