3. HNL - JUG
Odigrano je sedam utakmica 10. kola 3. HNL - jug. Val je u Metkoviću u dva navrata vodio, ali je rezultat na kraju završio 2:2. Prvi poraz doživio je Zmaj iz Blata, dok je na jedan dan Solin remijem preuzeo vodstvo.

Neretva – Val 2:2 (0:1)

Metković, stadion Iza Vage, gledatelja 250
Suci: Damir Mladin (Omiš), Antonio Krišto (Split), Ante Pavlinović (Zagreb)
Strijelci: 0:1 Čulić 42', 1:1 Jeković 66', 1:2 Čulić 72', 2:2 Dodig 77'
Igrač utakmice: Marko Čulić (Val)

Sa gostovanja u Metkoviću nogometaši Vala vraćaju se s osvojenim bodom. Protiv domaće Neretve odigrali su 2:2, iako su dva puta vodili. Strijelac oba pogotka za Val bio je kapetan Čulić. Posebno je uzbudljivo bilo od 66. minute pa do 77. minute. U tom razdoblju mreža se tresla čak tri puta. Val je odigrao dobru utakmicu i zasluženo stigao do vrijednih bodova u gostima pred domaću utakmicu s Hrvacama sljedeći tjedan. Spomenimo kako je u 73. minuti isključen gostujući trener Zdenko Adamović zbog vrijeđanja pomoćnog suca.

Neretva:Rolj, Glavan, Kapović, Kuran, D. Batinović (65. Dodig), Bubalo (88. Mustapić), A. Batinović (43. Magzan), D. Šutalo, Jerkovič, Brečić, M. Šutalo. Trener: Goran Galov

Val: Letica, Batovanja, Grga, Grubić (37. Konsa (86. T. Jurić)), D. Ljubas, Šimunović, D. Jurić, T. Ljubas (52. Marinović), Čulić, Pedišić, Kuzmanić. Trener: Zdenko Adamović