ZAOSTALA UTAKMICA
U utorak su odigrane dvije zaostale utakmice šestoga kola. Gošk je kod kuće odigrao mršavih 0:0 protiv posljednjeplasiranog Jadrana (T), a Urania je slavila protiv Orkana s 2:1. Sedmo kolo na rasporedu je za vikend.

Gošk – Jadran (T) 0:0

Kaštel Gomilica, stadion SC Jure Bakotić, gledatelja 100
Suci: Ante Terzić (Podstrana), Mladen Martin Pauk (Split), Kristijan Kuduz (Vrlika

Zbog natopljenog terena utakmica između Goška i Jadrana (T) bila je prebačena sa subote na utorak. Utakmica je jučer završila bez pogodaka, čime je Gošk propustio svladati trenutno uvjerljivo najlošiju momčad lige. Taj bod je bio prvi osvojeni bod za Jadran ove sezone, pa tako Goškovci imaju za čime žaliti. Bilo je kvalitetnih prigoda za domaću momčad, no napadački tandem nije pronašao put do mreže čak ni s iskusnim Obilinovićem koji je ušao u drugom poluvremenu.

Gošk: Lukač, Džal, Buzov, Bonacin, Šarić, Kovačević (83. Čurković), Đuras (85. Botica), Turković, Projić (65. Obilinović), Ercegovac, Čavka. Trener: Damir Roso

Jadran (T): Kirevski, Bokšić, Tolj (89. M. Vidić), Karabatić, Sočo, Divić, Bajamić, Ribičić (64. Lizatović), Kardum, Vidić, Lendić (90. Šimić). Trener: Ivan Šuto